Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents'de Yeni Stok! Bubble Gum geldi!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 hafta 10 gün içerisinde isteyene bubble gum verebileceğim.. şu an kargoda... hem de istanbul içi elden, ankara kargoya gerek yok :D :D

utku pm'de atmıştım ama görmedn sanırım..
1bubble gum 1 de new car istiyorum...bir sonraki siparişinde bunları eklersen ve bana ayırırsan sevinirim..yine elden alırım senden..

utku pm'de atmıştım ama görmedn sanırım..
1bubble gum 1 de new car istiyorum...bir sonraki siparişinde bunları eklersen ve bana ayırırsan sevinirim..yine elden alırım senden..

özellikle ekledim new car.. geldiği an dürtüyorum ;)

2 buble ve 1 new car da bana yaz Utku :)

Utku selamlar,
Banada buble gum ve new car ayirabilimisin..is icabı sürekli optimumda oluyorum elden alırım senden hem tanışmış oluruz..pm.den cebimi atıyorum olur cevabını bekliyorum..görüşmek uzere

banada bahar ve yaz esintisi siparisi ver ukku :D:hosgeldin:

Utku banada ayır en güzeli hangisiyse onu ayır kardeşim.. Dürtersin bizide gelince :)

utku new car en az 2 tane benim unutma:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt