Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

California Scents'de Yeni Stok! Bubble Gum geldi!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ukku

Kayıtlı Üye
1 hafta 10 gün içerisinde isteyene bubble gum verebileceğim.. şu an kargoda... hem de istanbul içi elden, ankara kargoya gerek yok :D :D

aux

Kayıtlı Üye
utku pm'de atmıştım ama görmedn sanırım..
1bubble gum 1 de new car istiyorum...bir sonraki siparişinde bunları eklersen ve bana ayırırsan sevinirim..yine elden alırım senden..

ukku

Kayıtlı Üye
utku pm'de atmıştım ama görmedn sanırım..
1bubble gum 1 de new car istiyorum...bir sonraki siparişinde bunları eklersen ve bana ayırırsan sevinirim..yine elden alırım senden..

özellikle ekledim new car.. geldiği an dürtüyorum ;)

Pascal

Kayıtlı Üye
2 buble ve 1 new car da bana yaz Utku :)

babaerkan

Kayıtlı Üye
Utku selamlar,
Banada buble gum ve new car ayirabilimisin..is icabı sürekli optimumda oluyorum elden alırım senden hem tanışmış oluruz..pm.den cebimi atıyorum olur cevabını bekliyorum..görüşmek uzere

outlaw

Kayıtlı Üye
banada bahar ve yaz esintisi siparisi ver ukku :D:hosgeldin:

PATRON

Administrator
Utku banada ayır en güzeli hangisiyse onu ayır kardeşim.. Dürtersin bizide gelince :)

mfb

Kayıtlı Üye
utku new car en az 2 tane benim unutma:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt