Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bursa organizasyonu sohbet

Ordöv tabağı yemeği ne oldu hem. lokantada öyle bir yemek olmadığını söyledi garson. gelen ızgaraları cerez niyetine yedik esas yemek gelcek diye :D

aç herif.

---------- Post added at 12:28 ---------- Previous post was at 12:27 ----------

cogu arkadas tanıyamadı zaten. bir sezgin tanıdı beni onun dışında soranlara ben tanıttım kendimi

ayıp la sana bende tanıdım ohaaaa

---------- Post added at 12:29 ---------- Previous post was at 12:28 ----------

kankam benim inşallah birdahakine gelirsin..

sen ordamıyıdın ya?????haha

ordaydım tabi :D hakanlarla birlikte geldik onların arabasıyla kendi arabam yoktu o gün emanet vermiştik o yüzden

Organizasyonda emegi gecen herkese cok tessekkur edıyorum,İstanbul dısındaki uyelerımızle de tanısabıldıgım ıcın cok memnun kaldım

Arkadaşlar,Buluşmada fotoğraf çekenler yavaş yavaş eklemeye başlasın artık..Değişik kareler görelim..:) Ben çektiğim fotoları ekledim başka yok bende...

oyy kaç sayfa olmuş ya kaçırdık muhabbeti.. :)

hayat dolu insanlar ile geçirdiğim güzel bir hafta sonu idi katılan ve katılmak isteyipte gelemeyen tüm arkadaşlara teşekkür
irtibatı koparmayalım

herkese teşekkürler..keşke uludağa da çıksaydık kesin görsel basına çıkardık... uludağı seatçılar bastı diye..

Arkadaşlar,Buluşmada fotoğraf çekenler yavaş yavaş eklemeye başlasın artık..Değişik kareler görelim..:) Ben çektiğim fotoları ekledim başka yok bende...

502 kare foto cekmısım dun yola cıktıgımızdan berı,onları braz ayıklamaya calısyorum:)

Geri
Üst Alt