Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bursa organizasyonu sohbet

benzinliği bulup geldiğimde scwnin yaşadığı mutluluk ve sevinc görülmeye değerdi :D:D

sen mı geldın taksıcı mı geldı:D

taksici beni yolun karşısındaki shelle götürdü aslında ama. o shelle giderken karşıdaydınız siz arabadan arkadas istasyondaki leonları gördü bizde döndük sizin oraya :D

emeği geçen, gelen gelmeyen ve erya yetkililerine ve temsilcilerine çok teşekkkürler.elininize ayağınıza sağlık dostlarım abilerim.gerçekten çok keyifli ve eğlenceli bir organisazyondu.eğer bi hatamız olduysayda affola

Bu organizasyonun yapılmasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.Bu arada herkes avartarına şahsi fotosunu koysaydı herkes birbirini tanıyabilecek ve tanışabilecekti..Neyse katılan herkese çok çok teşekkürler..

haklısın serkan abi. emre avatarına motor resmi koyana kadar kendini koysaydı tanımış tanışmış olcaktık :D:D

cogu arkadas tanıyamadı zaten. bir sezgin tanıdı beni onun dışında soranlara ben tanıttım kendimi

Resimleri daha tam anlamıyla goremedım ama suphem yokkı kotu gecmesıne organızasyonun...emegı gecen,katılan herkesın elıne koluna ayagaına saglık cok gusel olmus....

Geri
Üst Alt