Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

BMW 7 (F01&F02) Kaza Testi..

Abı adamlar yapmıs yane baya saglama benzıyor

kaç km/h ile gerçekleşiyor bu çarpışma?

abı bu testlerı yuksek hızlarda nıye yapmıyolar daha ıyı sonuc alınmazmı ozaman ??

abı bu testlerı yuksek hızlarda nıye yapmıyolar daha ıyı sonuc alınmazmı ozaman ??

NCAP alt limiti belirliyo üst limiti değil kardeşim..

zaten ön taraftan çarptığı şeye 160'la falan çarpması demek otomobil dayanıklılığının saçmalaması demek..bunun yanında zaten bi insan 160'dan 0'a o kadar kısa sürede inerken üstüne binen G-kuvvetine dayanamaz..anlık olarak sağlıklı kalsa bile belki, kaza sırasında sadece bi yönden G'ye maruz kalınmaz..

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

eski ama ünlü Arap BMW 7 kazasında arabaya bak..

http://www.youtube.com/watch?v=hBiNch8zGmA

F01 değil E65 videodaki ama sonuç bundan daha kötü olamaz F01'de..
sonuçta her yeni model ileri doğru bi adımdır BMW için motor ve sağlamlık açısından..

NCAP alt limiti belirliyo üst limiti değil kardeşim..

zaten ön taraftan çarptığı şeye 160'la falan çarpması demek otomobil dayanıklılığının saçmalaması demek..bunun yanında zaten bi insan 160'dan 0'a o kadar kısa sürede inerken üstüne binen G-kuvvetine dayanamaz..anlık olarak sağlıklı kalsa bile belki, kaza sırasında sadece bi yönden G'ye maruz kalınmaz..

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

eski ama ünlü Arap BMW 7 kazasında arabaya bak..

http://www.youtube.com/watch?v=hBiNch8zGmA

F01 değil E65 videodaki ama sonuç bundan daha kötü olamaz F01'de..
sonuçta her yeni model ileri doğru bi adımdır BMW için motor ve sağlamlık açısından..

Izledım abı vıdoyu hakıkaten yuksek hızda ne hale gelır cevabını aldım adamlar demekkı bosuna 60-70 le test yapmıyolar

bu Arapların aklı var da fikri yok birader:)

Euro NCAP tamamen insan kandırmak üzerine kurulmuş çarpışma tesleri benim gözümde.
Avrupa şehir içi hız standartlarına göre ölçüm yapıyolar. Zaten adamlar şehir içinde düzgün araç kullanmak zorundalar..

Euro NCAP tamamen insan kandırmak üzerine kurulmuş çarpışma tesleri benim gözümde.
Avrupa şehir içi hız standartlarına göre ölçüm yapıyolar. Zaten adamlar şehir içinde düzgün araç kullanmak zorundalar..

Şimdi böyle diyosun geçen konuda honda civic NCAP' tan 5 yıldız aldı diyorsun sende bi alemsin :)

Geri
Üst Alt