Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bmw 1.16i

1 serisi hb değilde coupe çok güzel, hele ki bide cabrio olursa off derim tam keyif arabası ama 1,6cc ile bu keyfi yaşamak mümkün değil.

1.30 cabrio içinde herkes burun kıvırır mıydı acaba?

1 serisi hb değilde coupe çok güzel, hele ki bide cabrio olursa off derim tam keyif arabası ama 1,6cc ile bu keyfi yaşamak mümkün değil.

1.30 cabrio içinde herkes burun kıvırır mıydı acaba?

Kıvırmazdık hocam, hatta bmw 123d için yerimizde çıldırırdık:)
Abi elbette coupe, cabrio ayrı, arabanın arkasını müthiş yaptılar:)

1.6 leonla 1.6 1 serisi arasında performans ve yakıt tüketimi olarak pek fark yok bu arada.

faruk abi leonun da hakkını cupra verir o zaman 1 serisi 1.30 veriyosa :D

bence mantıksız bi takas olur bu akın abi. senin araban bu BMWye göre dolu ama eğer sıkıldıysan farklı tatlar arıyosan gir takasa :)

Eğer çok fark vermiceksen bence durma al abi..çünkü anladığım kadarıyla senin aracın 1.6 .. 1.4 ler çıktı 1.6 ya bakan kalmadı hele bide şimdi 1.6tdı geliyor..artık iyice dibe vurucak bizim 1.6 8v ler..bence bmw yi her türlü daha kolay satarsın

Bu cümlelere kesinlikle katılıyorum....

yarın bi bakalım... bmw nin tanımadığım bi modeli..inceleyim test edeyim..bagajı,motor perfonmansı(leona göre),fiyatı.. leondan artısı kat kat yoksa olmaz zaten..merakımızı yenelim paylaşırım yarın.. binen kullanan var mı?? tecrübelerimizi boşuna arttırmayalım :D

yarın bi bakalım... bmw nin tanımadığım bi modeli..inceleyim test edeyim..bagajı,motor perfonmansı(leona göre),fiyatı.. leondan artısı kat kat yoksa olmaz zaten..merakımızı yenelim paylaşırım yarın.. binen kullanan var mı?? tecrübelerimizi boşuna arttırmayalım :D

Benim dayım 2009 120d aldı yurt dısında sürmedim görmedimde ama aracı cok beyendi bizim arabalardaki gibi arka koltuğu yatıyor ön konsol kalitesi zaten ortada olucaktır önden cekişli araçtan sonra arkadan cekişli eminim keyif vericektir.Aracı ön yargılı test etmemeni tavsiye ederim abi leon gercekten bam baska bir araba tercih meselesi yorumlarınızı bekliyoruz:)

Geri
Üst Alt