Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bluetooth

makyajlı leonların direksiyonunda bluetooth için açma kapama tuşu var fakat opsiyonel bunu daha sonra bluetooth kiti bağlatarak kullanamıyormuyuz? Kullanılıyor ise ne kadara mal oluyor?

acma kapama tusu varsa bluetooth unda olması lazın cunku 2 sene once 2 tane leon TSI vardı bluetooth olanın dıreksıyonunda dugmesı vardı ama olmayanında bluetoth un tusu yerıne baska ısleve yarayan tus vardı....
fıyat olarakta aracı alırken ıstenmesı daha ucuza gelebılır ama 1000tl den ucuz oldugunu sanmıyorum

o tuşlar bir işe yaramıyor telefon olarak. sonradan de eklendiğini sanmıyorum, hiç duymadım. şu geniş ekranlı göstergelerden olması gerekiyor tam olarak çalışabilmesi için. yani gösterge değişecek bi dünya kablo falan derken bence o rakam 1000lerde bile kalmaz uçar gider.

bende çok istiyorum.. en iyisi gidip servise sormak.

Arkadasim bende iphon 3gs var leonun telefon tusuna bastim telefonla ilgili her sey ekrana geldi telefonun bluetooth unu ac ibiza otomatik arama yapacaktir telefonu bulana kadar bekle sonra da sana ibizanin ekranina kod gelecec telefona o kodu gir ve aracla eslesene kadar bekle eslesme bitince telefonla arama yap ibiza da bluetooth varsa calisacaktir

Geri
Üst Alt