Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bluetooth

Mert G

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Selam,
Ya bu ibizalarda (ya da leonda) bluetooth'a telefon nasıl tanıtılıyor bulamadım bir türlü.. Sağolsun satan servis bilmiyordu, alet de almanca bişeyler söyleyip duruyor:) kendi arabasında tanıtmayı başaranlar bana da bi anlatırsa çok sevinirim..
Teşekkürler..

telefondan bluetooth ac telefondan dıger cıhazları ara dıyınce hemen seat ı buluyor zaten sonrada baglan de ''trınk'' dıye bır ses cıkıyor ve araca baglanmıs oluyorsun

bu arada benım bluetooth sag on koltugun altında ondan sakın on koltugun oralarda su vs.. tasıma mazallah gıder bluetooth

telefondan bluetooth ac telefondan dıger cıhazları ara dıyınce hemen seat ı buluyor zaten sonrada baglan de ''trınk'' dıye bır ses cıkıyor ve araca baglanmıs oluyorsun

bu arada benım bluetooth sag on koltugun altında ondan sakın on koltugun oralarda su vs.. tasıma mazallah gıder bluetooth

Kitapçıkda da öyle yazıyordu ama nedense bulamadım bir türlü, blackberryden arattım, bazen blackberry öyle uyuzluklar yapıyor belki ondandır.. Başka bir telefonla deniyim en iyisi..

Teşekkürler.

ben nokıadan yapıyorum hemen buluyor senın aractada mutlaka olması lazım

ya kullanıcağımdan değil ama inat ettim bende.. evde bi tane de philips var bi de onunla deniycem akşama..

bende kullanmam dıyordum ama alıskanlık yapıyor keyıflı oluyor ayrıca telefonla konusurkende yolda tehlıke unsuru yaratmıyor...

seatın tum modellerınde ıstege baglı yakılıyor ab

Kitapçıkda da öyle yazıyordu ama nedense bulamadım bir türlü, blackberryden arattım, bazen blackberry öyle uyuzluklar yapıyor belki ondandır.. Başka bir telefonla deniyim en iyisi..

Teşekkürler.

blackberry ise kesinlikle bağlanmamak için elinden geleni yapar o konuda bb kıldır..iki telefon arasında bile bağlanırken uyuzluk yapıyor..hatta veri alacağın zaman adam sana gönderince almıyor sen al yapıyorsun sonra o gönderiyo böyle garip bi durum.
almancayı yazıya dökebilrisen..sana yardımcı olabilirim

sonradan eklenemiyor, orjinalde para değil bu opsiyon ama ekledin mi 2.5 ay bekliyorsun:eek: uyuz bir uygulama bu. Bixenon da orjinalden eklesen 2000tl bile değildi sanırım, sonradan yaptırsan 6000tl lerden bahsediyorlar. Bu mantık değişmediği sürece yada standart olmadığı sürece Seat almaktan vazgeçmiş durumdayım resmen.

Geri
Üst Alt