Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bluetooth sorunu

O kadar cok karıştırdım ki.artik birinden modül bulup denemekten baska çare kalmadı

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar
Başına gelen veya bilgisi olan var mi acaba?
Aracım Leon 2012 copa aracı aldigimda teybi rcd 310 idi koltuğun altında Bluetooth modulu var ama bir turlu bluetooth çalışmadı göstergede de herhangi bir telefon ile ilgili ayar yok maalesef.teybi rcd510 ile değiştirdim ama yine aynı şekilde herhangi bir değişiklik olmadı konfor modülünde arıza olabilir mi veya Bluetooth modülünde? Adana'da bulunan arkadaslardan bluetooth adaptörünü denemek icin yardımcı olabilecek olan var mi acaba?

Copa plus

Modül sonradan mı takıldı acaba ?

Zannetmiyorum sonradan takıldığını copa plus paketi araç

Zannetmiyorum sonradan takıldığını copa plus paketi araç

Peki telefonla araç içinde bluetooth arattığınızda modülü görüyor mu telefon ? Yoksa sadece gösterge ve ekranlarda mı görünmüyro

Telefonla arattığımda görmüyor gösterge ve ekranda da herhangi bir ibare yok

Modül calismazsa acaba ekranda ibare yine çıkar mi

Eğer öyle ise sanırım konfor modülünde sıkıntı var

Arkadaşlar sizden ricam birisi modülü çıkarıp bakabilir mi ekranda hala telefonla ilgili herhangi bir ibare olacak mi

Telefonla arattığımda görmüyor gösterge ve ekranda da herhangi bir ibare yok

O zaman büyük ihtimalle modülde arıza vardır. Ama kodlamalara da göz gezdirmekte fayda var.

Geri
Üst Alt