Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bluetooth sorunu

erener0101

Kayıtlı Üye
Merhabalar
Başına gelen veya bilgisi olan var mi acaba?
Aracım Leon 2012 copa aracı aldigimda teybi rcd 310 idi koltuğun altında Bluetooth modulu var ama bir turlu bluetooth çalışmadı göstergede de herhangi bir telefon ile ilgili ayar yok maalesef.teybi rcd510 ile değiştirdim ama yine aynı şekilde herhangi bir değişiklik olmadı konfor modülünde arıza olabilir mi veya Bluetooth modülünde? Adana'da bulunan arkadaslardan bluetooth adaptörünü denemek icin yardımcı olabilecek olan var mi acaba?

Copa plus

Merhabalar
Aracım Leon 2012 copa aracı aldigimda teybi rcd 310 idi koltuğun altında Bluetooth modulu var ama bir turlu bluetooth çalışmadı göstergede de herhangi bir telefon ile ilgili ayar yok maalesef.teybi rcd510 ile değiştirdim ama yine aynı şekilde herhangi bir değişiklik olmadı konfor modülünde arıza olabilir mi veya Bluetooth modülünde? Adana'da bulunan arkadaslardan bluetooth adaptörünü denemek icin yardımcı olabilecek olan var mi acaba?

Copa plus
Yakın bir elektrikçi var mı bir kontrol ettir birde yazılımsal olabilir

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arac Menüden telefonu açıp... Telefondan arama yaptığında aracı görmüyormu.... Seat bt gibi bisi cikması lazım...
Merhabalar

Copa plus

Maalesef hiçbir şekilde kadrandaki gostergede ayar çıkmıyor Bluetooth modülü de sokup taktığımda bisey değişmiyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daha önce hiç bağlantı yaptınmi biliyormusun yani yapmayi... Nasıl yapıldığını...
Maalesef hiçbir şekilde kadrandaki gostergede ayar çıkmıyor Bluetooth modülü de sokup taktığımda bisey değişmiyor

Tel bağlantısını mi ? Eğer oysa hic yapmadım bilmiyorum

Yol bilgisayarından telefon menüsüne gelmen lazım... Orayı açtıktan sonra telefondan arattircaksin.. bide soketi çıkarıp taktım dedin koltuğun altındaki modülün üzerindeki antenini kontrol et çıkmış olabilir. Kolay çıkan bisi çünkü...

Yol bilgisayarında tel menüsü çıkmıyor.koltugun altındaki modülde anten görmedim sadece soket girişi var

O modül koltuğun altında varsa... Yol bilgisayarı ekranında cikmak zorunda biraz karıştır...Bakalım... Çıkmadan olmaz çünkü

O modül koltuğun altında varsa... Yol bilgisayarı ekranında cikmak zorunda biraz karıştır...Bakalım... Çıkmadan olmaz çünkü

Geri
Üst Alt