Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir bu eksikti :)

crawlinq

Kayıtlı Üye
arkadaslar bugun otobandan gelirken bir anda yol bilgisayarında stop yazısı yazdı.hemen durdum baktımki arabanın suyu bitik uyarısı.neyse doldurdum suyu uyarı gitti yola devam ettım.5 dk geçmedi yine aynı uyarı sanırım ya su tankı delik yada hortumlarda kaçak var.işin bi tarafıda hararet göstergesi hep aynı su bittiğinde bile yükselmiyor.göstergede sorun yok ama anlamadım yani.birde su doldursam 5 dk gittikten sonra bitiyor.böyle sanayiye kadar gitsem motora birşey olurmuki :)

telaslandırmak ıstemem ama aynı sorun arkadasımın 1.6 8v lık a3 unde oldu ve motor actılar,arabaya komple segman flan yapıldı sonrada elden cıkardılar,acılen b sanayıye flan ugra,yanından da suyunu eksık etme.Tabı sunu da dıyım kacak olup olmadıgını bılmedıgını de yazmıssın once bunları kontrol et eger hıc b kacak bulamazsan dedıgımı cıddıye alabılırsın

telaslandırmak ıstemem ama aynı sorun arkadasımın 1.6 8v lık a3 unde oldu ve motor actılar,arabaya komple segman flan yapıldı sonrada elden cıkardılar,acılen b sanayıye flan ugra,yanından da suyunu eksık etme.Tabı sunu da dıyım kacak olup olmadıgını bılmedıgını de yazmıssın once bunları kontrol et eger hıc b kacak bulamazsan dedıgımı cıddıye alabılırsın

sanayiye gidicemde gidene kadar su bitcek her 5 dk da bir ekliyeyimmi o zmn damacana almam lazım yanıma :D.Yanlız Şöyle Bir Durum Var HARARET yükselmıyo göstergede hep uygun seviyede hareret.ama su akıo kacak var sanırım ve yol bilgisayarında stop uyarıssı veriyor suyunuz bitiyor:D tabi bunun almancası :D

Bence gitme kardeşim arabayla uzun yol. Kısa mesafede ise alt devirlerde kontrollü bir şekilde gitmende fayda var. Göstergelerde zaten kırmızı yanıyorsa kesinlikle arabayı olduğu yerde stop edip servisi çağırın derler herkez. Sarı olsa bi nebze..

suyu bittiğinde kırmızı şekilde stop yazısı yazıyor eklediğimde sönüyor.ama 5 dk sonra su kacaktan biryerden akıo demekkı bitiyo tekrar yanıyor ışık benım burdan sanayiye falanda gıtmem 30 km su ekleye ekleye gitsem birşey olurmu acaba birde aklıma takılan şey su bitsede hararet yükselmıyor yol bilgisayarı bildiriyor bana :)

30 km gidilmez. Ver 150 lira çekiciyle götürün derim.

5 dakika sonra biten su kacaktir bencede. Ayrıca motor açılsa segman falan değişse bile bu ölüm değil. Ben ilk arabamda ciddi motor revizyonu yapılmış halde aldim 3 sene motor tık demeden bindim öyle sattım. Tüketici toplumu olduk iyice eldeki malın kıymetini bilmek lazım.

kasko varsa çekici ücretsiz götürür zaten istediğin yere.telefon açıp aracım arızalandı demen kafi..

kaskon vardır muhtemelen kaskodan çekiciyle gitmende fayda var..
çekici kafa bi tipse bi kaç yer bile araba sırtta gezer fiyat fikir vs. alırsınız..
bildiğim kadarıyla çekiciler sabit maaşla çalışıyo sürekli farklı araba çekmeleri işlerine kota tarzı bişi yoksa gelmiyodur..onun da sorun çıkartcağını sanmıyorum..

5 dakika sonra biten su kacaktir bencede. Ayrıca motor açılsa segman falan değişse bile bu ölüm değil. Ben ilk arabamda ciddi motor revizyonu yapılmış halde aldim 3 sene motor tık demeden bindim öyle sattım. Tüketici toplumu olduk iyice eldeki malın kıymetini bilmek lazım.

bencede kaçaktır hortumlardan biri kaçırıyor olabilir bencede ama garibime giden şey şu ; su bittiğinde yol bilgisayarı uyarı veriyor ama hararet uygun seviyede yükselmiyor yani.bu duruma ne diyeceksiniz :)

Geri
Üst Alt