Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

bir bu eksikti :)

belki uyarı suyun motor için alt limitine gelmeden önce yanıyodur..bi süre sonra yükselmeye başlayacaktır.. :)
velakin dizellerde hararet konusu bi tuhaf ya..

bencede sen yınede fazla kullanma arabayı boyle
bı an once servıse cektır

peki teşekkürler bir an önce bir servise götürücem arabayı.sanırım su tankı veya hortumlarda kaçak var

geçmiş olsun inş. masrafsız atlatırsın..
hararet göstergesi yada yağ lambası tarzı ışıklar yandığı zaman zaten iş bitmiştir.. o yüzden lamba yada gösterge beklemeden arızayı en kısa zamanda giderin derim..

5 dakika sonra biten su kacaktir bencede. Ayrıca motor açılsa segman falan değişse bile bu ölüm değil. Ben ilk arabamda ciddi motor revizyonu yapılmış halde aldim 3 sene motor tık demeden bindim öyle sattım. Tüketici toplumu olduk iyice eldeki malın kıymetini bilmek lazım.

abi bizim tanıdıklar da yaptırdılar ama yaptıran genelde idareten az masraflı yaptırdığı için kısa vadede satmak istiyor ondan:)

eğer hasar önemli yerde ise motor ısındığında ibreye güvenip beklersin sonra su yetiştirmeye fırsat bulamadan motoru haşlarsın yazık olur çektir aracı kesinlikle...

geçmiş olsun inş. masrafsız atlatırsın..
hararet göstergesi yada yağ lambası tarzı ışıklar yandığı zaman zaten iş bitmiştir.. o yüzden lamba yada gösterge beklemeden arızayı en kısa zamanda giderin derim..

öyle yapıcam teşekkürler.birde şöyle birşey var benim gittiğim yerdeki yollar biraz bozuktu.birazda hızlı kullanınca arabayı 1-2 çukura girmekten kurtulamadım.araba sarsıldı biraz acaba o arada hortumlar falan yerinden oynamısmıdır.ondanmı kaçırıyodur su acaba :)

eğer hasar önemli yerde ise motor ısındığında ibreye güvenip beklersin sonra su yetiştirmeye fırsat bulamadan motoru haşlarsın yazık olur çektir aracı kesinlikle...

daha servise gitmediğim için hasarın nerde olduğunu çözemedım.su dısarı akıyor aracın alttan

Geri
Üst Alt