Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Emre diyorlarki filme çok kaptırıp kendini yanındakileri hayatından bezdirmişsin sinemada :D

öyle oldu ya:D ödeştik ama onla geçen hafta zorla testere 6 ya girdirmişti

avatar beklentilerimi karşılamadı kurgu senaryo olarak.grafiklerine ama diyecek sözüm yok :)

avatar beklentilerimi karşılamadı kurgu senaryo olarak.grafiklerine ama diyecek sözüm yok :)
james cameron bu filmi yapmak için 10 küsur sene teknolojinin gelişmesini beklemiş okadar beklemeye çok iyi iş çıkaracağını düşünüyorum gerçi daha seyretmedim ama bikac gune giderim sinemaya 3d versiyonu harika oldunu tavsiye ediyor james cameron..

film 2 saat 45 dakika gitmek isteyenler için belirteyim dedim. bu arada hikayeyi beğendim. bu tarz bilimkurgu muhabbetleri benim sevdiğim konular.

film 2 saat 45 dakika gitmek isteyenler için belirteyim dedim. bu arada hikayeyi beğendim. bu tarz bilimkurgu muhabbetleri benim sevdiğim konular.
seyret seyret bitmeyecek desene :) bu tarz filmler sürükleyici olur asla sıkmaz baymaz zevkle seyredeceğim ;)

gidilmesi gereken bir film bencede

Geri
Üst Alt