Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Floydian

Kayıtlı Üye
Emre diyorlarki filme çok kaptırıp kendini yanındakileri hayatından bezdirmişsin sinemada :D

mayham85

Kayıtlı Üye
öyle oldu ya:D ödeştik ama onla geçen hafta zorla testere 6 ya girdirmişti

lewo`

Kayıtlı Üye
avatar beklentilerimi karşılamadı kurgu senaryo olarak.grafiklerine ama diyecek sözüm yok :)

CanKan00

Kayıtlı Üye
avatar beklentilerimi karşılamadı kurgu senaryo olarak.grafiklerine ama diyecek sözüm yok :)
james cameron bu filmi yapmak için 10 küsur sene teknolojinin gelişmesini beklemiş okadar beklemeye çok iyi iş çıkaracağını düşünüyorum gerçi daha seyretmedim ama bikac gune giderim sinemaya 3d versiyonu harika oldunu tavsiye ediyor james cameron..

mayham85

Kayıtlı Üye
film 2 saat 45 dakika gitmek isteyenler için belirteyim dedim. bu arada hikayeyi beğendim. bu tarz bilimkurgu muhabbetleri benim sevdiğim konular.

CanKan00

Kayıtlı Üye
film 2 saat 45 dakika gitmek isteyenler için belirteyim dedim. bu arada hikayeyi beğendim. bu tarz bilimkurgu muhabbetleri benim sevdiğim konular.
seyret seyret bitmeyecek desene :) bu tarz filmler sürükleyici olur asla sıkmaz baymaz zevkle seyredeceğim ;)

KAPTAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
gidilmesi gereken bir film bencede

Üst Alt