Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

artvin

mayham85

Kayıtlı Üye
arkadaşlar geçen hafta iş için artvinde idim. gökhan abi ile görüşemedik kısmet olmadı :( çok fotoğraf çekme şansımda olmadı ama artvin coğrafyasını ve kabca şehrin konumunu anlıyabileceğiniz bir iki fotoğraf eklemek istedim :)

artvn1.jpg

artvn.jpg

artvin5.jpg

artvin4.jpg

artvin3.jpg

artvin2.jpg

artvin.jpg

aha buda bizim iş :D bu köprünün kirişlerini üretiyorz :) 76 mt ayak yüksekliği.

IMG_5317.jpg

Çok güzel fotoğraflar... Ayakları görünce; geçen akşam izmitteki bi viyadüğün altından geçiodum allahım bunu hangi manyak yapmayı akıl etmiş acaba... demiştim... alınma ama :) Sakat iş ya...

hahaha zevkli iştir ya 30 ya yakın viyadük yaptık öyle. gerçi fotoğraftakinin ayaklarını biz yapmadık :)

emre o petrolde resmi çekmişsin ya tam o durduğun yerde ben her pazartesi leonu yıkatıp oraya çekip gıcır yaparım orası bizim sahipleri çok yakın tanıdıklardır tüh be oraya geldin de görüşemedik ne ters zamandı yaaaa!!!!ama yolarımız nası emre:)çok zevkli demi....

he valla zevkten 4 köşe oldm desem ayıp olmaz sanırım :D gerçi peder baya bi sövüyordu gelincede connectin fren balataları disk takımını değiştirip rot balans yaptırmam gerekti :D

abi o petrolun sahibini ne kadar tanıyorsun :D buhar kazanı için 4 numara fuel oil i oradan alıcaz gibi

Güzel yer ya gerçekten doğal ve değişik heryer yokuş şehir doğa şartlarına göre inşa edilmiş:)

ev yapacak yer olmayan çooook manyak doğa cennet ama o kadar yanlış vede saçma bir ildir...(bulunduğu mevki bakımından)

he valla zevkten 4 köşe oldm desem ayıp olmaz sanırım :D gerçi peder baya bi sövüyordu gelincede connectin fren balataları disk takımını değiştirip rot balans yaptırmam gerekti :D

abi o petrolun sahibini ne kadar tanıyorsun :D buhar kazanı için 4 numara fuel oil i oradan alıcaz gibi
emre artvin dışından gelenlerin%40 ının aracı bozulur artvinde:):)):) vede millet söver:)bende sövüyorum...

aslen artıvınlıyız bız hc gıtmedım ama gorunce fotografları kanım ısındı bırden :)

Geri
Üst Alt