Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar sizce makyajlı mı? makyajsız mı?

ya şu park ları sinyale bağlama işlemi kolaymı nerde yaptırabilris ? alakasız bi soru da erhan görmüşken sorayım dedım sana :D

ne demek adaş heryerde sorabilirsin bizim forumdan ursun usta yaptı herkesin aracınada o yapıyor.

nerede onun yeri adaş gidiyim benimkileride halletsin ya çok hosuma gidio =)

sen nerde sin dursun ustanın yeri maltepede
fordu geçince gülsuyu sapağı var oraya çıkarken sağda numarasınıda verebilirim istersen

ahmet yanlış anladımsa düzelt lütfen.
2010 sonu 2011 başında alınan bi aracın fiyatıyla aynı aracın 3 sene önceki (beğenemediğiniz) modeline ait katolog fiyatını kıyaslamak yanlış bence.
3 sene önceki katalogunda gördüğümüz rakama yakın paralara 3 sene sonra makyajlısını alabilirsin bu gayet normal. 3 yıl içinde piyasadaki otomobil profilinin aşırı hızlı gelişmesi, yeni teknolojili araçların artması ve kalitenin yükselmesinden dolayı böyle, bi nevi piyasa dengesi.. daha değerli yeni teknoloji ürünü araçlar çıkınca bizim 2011 leonun fiyatı haliyle yükselemiyo. zaten fiyat yüksek olsa leon alınmaz golf alınır.
anlatmak istediğin 2008 ile 2011 model arasındaki fiyat yakınlıkları yada farkları ise, bunun için 2008 modeli katologdan değil ikinci el piyasasından görelim derim.

ya şu park ları sinyale bağlama işlemi kolaymı nerde yaptırabilris ? alakasız bi soru da erhan görmüşken sorayım dedım sana :D

bu konu bu akşam ders çalışırken bütün hayattan soyutlanmışken bi anda benimde aklıma geldi ne alakaysa :D

:D biraz uzak gibi ama değer bence yarın akşam cuma buluşmamız var gelicekmisin

pazartesi volkan abinin jantları almaya gidecem kısmetse onun ıcın cıkmıyorum dısarı benzın gıtmesın =))) malum öğrenci adamız benzin litresi 4kuruş ken tasarruf şart oluyor bazen :) gelebilirsen kadıkoyde hep beraber bulusalım pazartesi günü ?

pazartesi saat kaçta buluşuosunuz gündz işte oluyorum ben dükkandayım :D

Geri
Üst Alt