Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARKADASLAR AEROdinamik kit mi ? Yoksa CUPRA kit mi? bu konu acılmıs ama olsun:D

aracı yeni aldıysanız biraz sade keyfini sürün sonra cupra siparişi verin derim :) ama cupra siparişini 1 ay önceden verin..
benim 3.haftaya giriyor hala tampon yok ortalıkta..
bahçede aracım duruyor ön tamponsuz :(

sahrayıcedıtekı erya demı bende ordan soledım arabayada yabancıyım 3 hafta once aldıgım ıcın ılk aero carptı gozume cuprayı ınceleyınce oda guzel durdgunu farketım asıl duruo cıden baya bı ıkılemde kaldım su an harbıden yarın bı sorım servıse bakım ne dıcekler.

Erya'ya 34mcn34 ün sahibiyle murat'la görüştüğünü söyle. Aero dan cupra tampona dönmemi gerktiği fikrini murattan aldıgını belirt. 34 mcn34 e gelecek olan cupra tampon direk senin araca takılır bekleme sorunu yaşamazsın. :)

İsmail abi o servisi yıkarlar :D artık ne şekilde yıkarlar bilemem

kesinlikle cupra tampon gerisi boş ve makyajlı cupra tampondan daha güzel makyajsız olanı :eek:key:

Yine mi başladı aero cupra ikilemi :)

Peki bende şöyle birşey soriim, ABS Plastikten üretilen tamponlar var orjinal tamponla arasındaki fark nedir? alınır mı bu tamponlar?

Geri
Üst Alt