Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabamın Hayali Sahibi.. :D

ezik herif yaaaaa

gerçi kabahat yiğit'te de var
SCW stickerını yapıştırsaydın arabana çalamazdı resimleri
bak ersoy'un arabaya her yer sticker
çalamıyor resimleri :)

Plakanın solunda var scw sticker. Büyük fotolardakini photoshoplamış heralde.

Listede yanlış yazmış birçok şeyi. Ne ezik insanlar var yahu, çok komik.

"Allah herkeze Nasip eder inş" falan demiş puhaha

Yiğit'in mal meydanda olunca........eleman demekki yiğit'in malıyla mutlu oluyor.........:)

Ben bile görmediğim resimleri gördüm elemanın arabaya müşteri olsak yada senin şu arabayı bigörelim desek....

Eleman kaç yaşında acaba..? hani derlerya bunun yaptığını çocuk bile yapmaz........

Yiğit oraya üye olman farz kardeşim hatta elemandan izin iste aracınızın resimlerini kullanabilirmiyim avatarımda imzamda felan:D

Valla yiğit sende oraya üye ol yada hepimiz üye olalım başlık açıp dalga geçelim:D

Korom Saspanmaz Egzoz Ucunu nerden aldın yiğit. bende alayım benimki saspandı çünkü.puhaha

yiğit, kabahat sende. sen arabanı yetri kadar tanıtamazsan, bu garibimde kendine iş edinir. puhaha puhaha puhaha
bende üye olup bi mesaj yazdım.

bu arada yiğit, senin aracın eğer ki plakaları baz alırsak artık benim de aracım, tokat tuning içeriisnde.

yiğido bence arabanı kotrol et kapının önündeyse güvenli bir otoparka al adam çok iddalı benim diyo başkada bişe demiyo.. :D

Geri
Üst Alt