Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP plaka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gl5010

Kayıtlı Üye
arkadaşlar app plaka mühürlü nerden yaptılıyor bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

Mühürlüyü bağlı oldugun trafık subesınden yaptırabılıyosun yaa bı tarafık musavırıne ugrıycan 100 lıra gıbı bı rakam dıye bılıyorum :)yılbasından once alıcaksan eger almanı tavsıye ederım zam gelıcektır:D

Eğer plakanızın çıktıgı yer sorun yapmıyorsa ( mesela benimkisi TM, yani üsküdar çıkışlı ve app'ye izin veriyolar) bir muameleciye gidiyosunuz ve 100TL civarı para veriyorsunuz plakanız app oluyo :)

ben bı kac yere sordum 230 tl çif muhurlu dio baska yok dıo yasakmıs tam net bı cevap alamadım burdan

cok rakam ya olurmu ole sey abı 230 lıra uhhhhhhhhhh.......
arkadas yenı aldı 100 lıra fazladan verdı o kadar;)

Tamam zaten benim dediğim de çift mühürlü. 130TL demişti bana bir yer, başkası 150TL demişti. Ben 70TL gibi bi para vermiştim sonra bir arkadaşımın tanıdık muamelecisi sayesinde.

230 çok fazla başka yerlere de sorun.

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

Gökhan abi hep benden bi adım önde davranıyosun :D

şindi mesela ben başka bı ilden alsamda olurmu acaba burda benm bulundum yerde yok mesela herkez yok dıo kalkı dıolar app artık yasak fılan dıolar

Tamam zaten benim dediğim de çift mühürlü. 130TL demişti bana bir yer, başkası 150TL demişti. Ben 70TL gibi bi para vermiştim sonra bir arkadaşımın tanıdık muamelecisi sayesinde.

230 çok fazla başka yerlere de sorun.

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

Gökhan abi hep benden bi adım önde davranıyosun :D

:D

---------- Post added at 18:56 ---------- Previous post was at 18:55 ----------

şindi mesela ben başka bı ilden alsamda olurmu acaba burda benm bulundum yerde yok mesela herkez yok dıo kalkı dıolar app artık yasak fılan dıolar

tanıdıgın varsa olur neden olmasın

bi arastrayım tanıdık bulamazsam form dan tanıdıgı olan arkadaslar vardır bı el atarız ınsallh

Ben bahsettiğim yerin telefonunu veririm isterseniz. Ama bana bi ara özel mesaj atın unutma ihtimalim yuksek çünkü :) Telefon numarası arkadaşta da görünce isterim ondan numarasını. Yardımcı olmaya çalışırlar heralde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt