Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP plaka

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bi arastrayım tanıdık bulamazsam form dan tanıdıgı olan arkadaslar vardır bı el atarız ınsallh

Bir ara trafik müşavirliği yaptım bı abımızın yanında eger hala ısyerı duruyosa bısıler yapmaya calısırım arac ıstanbul plakamı tekırdağ mı?

ıyı olur ben cekerım özel msj bı yardımcı olursanız sevınırm tesskurler şındıdenn

ıyı olur ben cekerım özel msj bı yardımcı olursanız sevınırm tesskurler şındıdenn

elımden gelenı yapmaya calısırım ama dedıgım gıbı ben bı suredır mersındeyım vede yıllar once yaptım o ısı hala trafık ıslerıne devam edıyolarsa ne demek rıca ederım:D

Sana muhtemelen 3-4dk içinde tesekkur edecek arkadaş :D

Neyse dediğim gibi yardımcı olmaya çalışırım max 100-120TL'ye hallader eğer oluyosa. Çünkü sizin plaka tekirdag olsa gerek ve tam emin değilim onu yapabileceğinden.

tesekkur ederım arkadasım saolasın bıraz gec oldu ama olsun araç ist plaka tekirdag degıl

Maslağa gidebiliyorsanız size bir yer tavsiye ediyim. 160 liraya çift mühürlü olarak plakanız size gelsin. Başka hiç bir işleme gerek yok.

olaya hakim değilim ama bi abimiz mühürlü 100 liraya hallediyodu en son.

Ben internetten aldım plakayı mühürsüz. Burda Tanış abi wardı ona mühürlettim. Bİr paket sigara aldım ona tamamdır:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt