Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar alt metal

matrak29

Kayıtlı Üye
IMG_1422.JPG IMG_1424.JPG Arkadaşlar iyi akşamlar seat anahtarlıkların altına metal neden takmazlar anlamam doğrusu bende gittim yurt dışında araştırdım sonra Türkiye'de buldum paylaşmak istedim 55tl alt metal bilginize...

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
2016 da Yok abi herhalde maliyeti düşürmek için koymamışlar :)

Ekli dosyayı görüntüle 13537 Ekli dosyayı görüntüle 13536 Arkadaşlar iyi akşamlar seat anahtarlıkların altına metal neden takmazlar anlamam doğrusu bende gittim yurt dışında araştırdım sonra Türkiye'de buldum paylaşmak istedim 55tl alt metal bilginize...

VAG grubunda anahtarlar aynı olduğu için sınıf farkı oluşturmak adına SEAT araçlarda bu kısmı plastik yapmışlar. Volkswagen Passat gibi ağır abilerde bu parça metal olarak geliyor. Ben de bulmuştum. Ender Elektronikte var ilgilenen arkadaşlar için. Ama o kadarcık parçaya 55 tl vermeye vicdanım el vermedi doğrusu :D Bu nedenle taktırmadım.Ama şık duruyor.

2 gün önce sıfır FR DSG aracımı almaya gittim bayii yeni olduğundan hiçbir aksesuar yoktu ayar oldum hediye anahtarlık kılıfı leon yazılı olan yapıştırılan ve paspas verdiler bir takım.Servisi alt üst ettim gerçekten de bomboştu.Bu metal parçadan olsaydı alacaktım ama malesef yoktu.Aliexpress gibi sitelerde 20-25 lira arasında bu parça.

Seat bayilerinin çoğu aynı doğuşta bile anahtarlık ruhsat kabı Yok çok acayip birşey bana da uyduruk bir park sensörü hediye ettiler insanları kandırıp 50 tl lık park sensörlerine 500/600 tl fiyata yapıyorlar aslında birlik olsak toplumda sürekli şikayet etsek belki bazı seyleri değiştirebiliriz diye düşünüyorum ..

Seat bayilerinin çoğu aynı doğuşta bile anahtarlık ruhsat kabı Yok çok acayip birşey bana da uyduruk bir park sensörü hediye ettiler insanları kandırıp 50 tl lık park sensörlerine 500/600 tl fiyata yapıyorlar aslında birlik olsak toplumda sürekli şikayet etsek belki bazı seyleri değiştirebiliriz diye düşünüyorum ..
Aynen haklısınız böyle hep beraber sikayetlerde bulunsak.bende ruhsat kabı istedim yok dediler şaka gibi kadını bogazlayasim geldi 81 bin tl lik araba alıyoruz 20 liralık ruhsat kabı yok veremiyorlar.Bastirisak belki fullink özelliğini de bedava yaparlar

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bencede bastırsak koparırız bişiler hatta ne koparsak kâr ayıp bişi bana da gelecek dediler dogustan Hale'n gelecek çok gereksiz mesela İbiza dünya da seatın en çok satan modeli ikinci anahtarı bildiğin tuşsuZ sade traktör anahtarı gibi aynı bunlar düzelse seatın çıtası yükselecek belkıde ama adamlar maliyetten kaçıyor daha fazla kazanmak icin...

bencede bastırsak koparırız bişiler hatta ne koparsak kâr ayıp bişi bana da gelecek dediler dogustan Hale'n gelecek çok gereksiz mesela İbiza dünya da seatın en çok satan modeli ikinci anahtarı bildiğin tuşsuZ sade traktör anahtarı gibi aynı bunlar düzelse seatın çıtası yükselecek belkıde ama adamlar maliyetten kaçıyor daha fazla kazanmak icin...
çok haklısınız bu konuda yeni ibiza gibi çok satan ve hakikaten kaliteli bir aracın anahtarı öyleyse çok ayıp etmiş seat.

Geri
Üst Alt