Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar alt metal

benim arkadaşım servisten 37 liraya almış o parçayı...golf lerde standart o parça...maliyet meselesi

bu ara yurt dışından sipariş verirken bilginiz olsun , benim şuan gelmesi gereken 18 siparişim gelmedi, postacıda benden bıktı hergün ağbi yokmu birsey diyorum ama bir türlü gelmiyor siparişler ,dün yine gördüm postacıyı sordum yok gelirsede geç gelir dedi , bütün gelen şeyler açılıp bakılıyormuş içinde ne var ne yok diye kontrol amaçlı onada öyle söylemişler , ohallerden buhallerden

bu ara yurt dışından sipariş verirken bilginiz olsun , benim şuan gelmesi gereken 18 siparişim gelmedi, postacıda benden bıktı hergün ağbi yokmu birsey diyorum ama bir türlü gelmiyor siparişler ,dün yine gördüm postacıyı sordum yok gelirsede geç gelir dedi , bütün gelen şeyler açılıp bakılıyormuş içinde ne var ne yok diye kontrol amaçlı onada öyle söylemişler , ohallerden buhallerden
Sıkıntı yapmayın er geç gelşyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim de bir sürü ürünüm var sipariş ettiğim ve gelmeyen, şu son 1-2 ay içerisinde..
Ama şunu gördüm takipli ürünler hemen 15 gün içinde geliyor, geldide.
Ama takipsizleri halen bekliyorum normalde hemen geliyorlardı. Bu sıralar bir şeyler var.
Çinli satıcı ile iletişime geçtim, geçenlerde Çin'de G20 zirvesi olduğu için kargo biraz yavaşladı kusura bakmayın diyordu. Artık ne kadar doğru bilemem tabi.

Selam kardeşim bende aliexpressden çok ürün alıyorum 1 ay sürmüyor genelde ama arada 2 ayı buluyor aldığım hiç bir ürün bugüne kdar açılmadı emin olabilirsin

Selam kardeşim bende aliexpressden çok ürün alıyorum 1 ay sürmüyor genelde ama arada 2 ayı buluyor aldığım hiç bir ürün bugüne kdar açılmadı emin olabilirsin
bende devamlı ürün alıyorum aynen benimde bu zamana kadar gelenlerden 1 tane bile açılmadı ama 2-3 gün önce postacı tanıdık o dedi hepsi inceleniyor diye , belki Xray den falan geçiriyorlardır ama adamın dediği banada (ona yani )dün söylediler eskiden bakmıyorlardı şimdi kontrol ediliyormuş hepsini

son zamanlarda telefon gelişi çok olmaya başladı muhtemelen yorumlara bakıyorum kimi takılmadı filan diyor telefon siparişlerinde

Geri
Üst Alt