Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

altea

eray

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yeni aldığım aracım için eski siz tecrübeli dostlardan bilgiler rica ediyorum
nelere dikkat etmeliyim, mototru nasıldır (peformans, arıza vs.) frenleri nasıldır.
şimdiden teşekkür erdiyorum :)

arkadaşlar yeni aldığım aracım için eski siz tecrübeli dostlardan bilgiler rica ediyorum
nelere dikkat etmeliyim, mototru nasıldır (peformans, arıza vs.) frenleri nasıldır.
şimdiden teşekkür erdiyorum :)

Aracını sıfır mı aldın ikinci el mi km bilgilerini de verirsen...

ikinci el aldım 130000 km

önceki bakımlarına baktırdınmı yetkili serviste bakımları düzgün yapılmışmı triger kayışı v kayışı disk ve balataları? bide rot balans yaptırırsan bunu muhakkak kendin dışarıda yaptır hem teker bilyalarını da kontrol ettirmiş olursun....

yaptırdım yağ değişimini bile yaptırdım ama tiriger seti kaç km de değişiyor bunlarda

yaptırdım yağ değişimini bile yaptırdım ama tiriger seti kaç km de değişiyor bunlarda

1.6 kullandım ama hiç değişmedim bunu servisten bi sorgulatmalısın km geçmediyse bile yılı geldiyse değişmeli triger kayışı ççok önemli v kayışı zaten para değil o değişmediyse hemen değiştirt triger için servisten bilgi almalısın...

unuttum valla aklıma bile gelmedi açıkcası ama bilen vardır galiba

wv seat kaç senesinde satın almıştı yani benim arabamdada wv teknolojisimi var

Geri
Üst Alt