Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

altea

teşekkür ederim pm için
elfirenin orda kapı kilit düğmesi tsc (yanlış yazıyo olabilirim) düğmesi var bu eds var demekmi acaba :rolleyes:

tsc değildir o esc dir... evt o düğmeye basarsın sarı yanar ve kadranın orda esc ışığı yanarsa esc devre dışı ama düğmeye basıp kırmızı yanarsa esc devrede ve kadrandaki esc yazısı söner...

ne işe yarar Onu anlayamadım ekranda çıkan resme bakarsan ben esp sandım onu yani o görevi yapıyo sandım

evet doğru electronic stabilization control yani elektronik stabilize kontrolu esp ile eş değerdir. bu yuzden yol tutuşu konusnda sıkıntınız olmaz. ancak lastikler önemli eğer bridgestone turanza takılıysa çok super bir yol tutuş performansı alamazsınız. lastikleri kumho ecsta sp sport ile değiştirdiğinizde araba daha da yumuşayacak ve yumuşak hamur sayesinde daha da guzel bir yol tutuşu elde edeceksiniz. bende leona kumho ecsta takmıştım oldukça başarılıydı. şimdi altea xl de dunlop sp sportresponse diye bir lastikk ve dunlopun bu kadar guzel lastik olduğunu bilseydim başka lastiğe para vermezdim.:kizgin:

teşekkür ederim
peki orjinal cd dışında cd okumuyo bu alet yaw cd yapıyorum hata veriyo sebebi nedir
mp3 çlmıyo biliyorum ama track tada hata veriyo

philips veya sony cd kullanacaksın.yazım hızı da en alt seviyede olacak.

cd markası önemli değil okuması için ama cd sürücünün ömrü ve ses kalitesi bakımından önemli olabilir... en düşük hızda audio cd yaparsan çalar...

cd markası önemli değil okuması için ama cd sürücünün ömrü ve ses kalitesi bakımından önemli olabilir... en düşük hızda audio cd yaparsan çalar...

uğur bey doğru söylüyo sanırım en yavaş hızda yazdırdım gene okumadı marka takıntısı var bizim makinada :D

Geri
Üst Alt