Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alfaromeo giulietta

tekin abim resimlerdeki bir leon çıkarsa bence çok kötü olacak kaldıki faruk un dediği gibi donanım mantığı çok kötü oluyor herşey opsiyonel

Alman.. :)
ne istiyosan onu alırsın mantığı velakin TR'de tam olarak işleyemiyo tabii bu olay..

tekin abim resimlerdeki bir leon çıkarsa bence çok kötü olacak kaldıki faruk un dediği gibi donanım mantığı çok kötü oluyor herşey opsiyonel

evet sıkıntılı bir durum, Seat alıp ekstra donanım istemek demek 2.5 ay arabayı sadece hayal etmek anlamına geliyor. Bixenon opsiyonu alırken eklersen 2000tl bile değil, sonradan eklersen verilen cevaplar 5bin 6bin civarına çıkıyor. e bu durumda yapılacak hareket de belli, standardında olan modellere yönelmek kaçınılmaz oluyor.

Bugün otobanda canlı canlı gördüm, yanımdan süzülerek geçip gitti çok da güzeldi. ama 2. eldeki performansı yüzünden yine de düşünmeden edemiyor insan.

bence guiletta alınır. hem görsellik hem de yenilik ve tasarım açısından seat ve golften çok daha iyi bir yerde. motor zaten çok başarılı hele de start stop özelliğiyle ekonomik oluşu ayrıca cezbediyor insanı. 60000 TL vermezdim ama ben yinede. ben de çok istiyorum bir guiletta sahibi olmayı ama ileride 2. el daha ucuz bir fiyata olur olacaksa. 60 bin TL gerçekten çok.

bugün aracı inceleme fırsatım oldu gayet şık ve güzel bir araç pazartesi deneme sürüşüne gideceğim ve son kararımı vereceğim

bugün aracı inceleme fırsatım oldu gayet şık ve güzel bir araç pazartesi deneme sürüşüne gideceğim ve son kararımı vereceğim

ben kullandım Yılmaz abim geçenlerde 170'lik..spor paket 2 donanımlıydı galiba..Suadiye Alfa..bordo araç..
en başta araba 170hp gibi gitmiyo bence..şanzumanı araba daha 400 küsürlü km'lerde olsa da resmen oynuyodu topuza yansıyacak kadar..ışıkta beklerken debriyaja basınca resmen şanzuman yerine oturuyomuş gibi sallanıyodu araç..özellikle dynamic modda gaz pedalı hassaslaştığında bi gün verirlerse bana arabayı kırarım o şanzumanı.. :D :D ..muhtemelen aktarması klasik Alfa tarzı normalin üstünde güç kaybettiriyo arabaya..direksiyonun hissiyat bakımından ruhsuzluğu da ayrı mevzu..
Alfa sağolsun start/stop özelliği de koymuş ama ilginçtir araba durur durmaz motoru kapatıyodu..gazlayıp gazlayıp ışıkta durunca motor kapansın turbo yağlanmadan dönmeye devam etsin diye herhalde..benim bildiğim bi süresi var 20-30sn. bekledikten sonra kapanır motor start/stopta Alfa'da direkt kapanıyo..
kullandığım araba 28K Euro'dan fazla bi fiyata satılıyomuş..tek beğendiğim yönü konsol tasarımı..ama ben 28K Euro'yu o arabaya vermezdim..en fazla 1 sene sonra bi yerlerinden kesin sorun çıkıcakmış havası var arabada..2. el değer kaybı bi kenara..özetle Giulietta beni bayaa bayaa hayal kırıklığına uğrattı..Mito'nun da içine ilk defa o gün oturdum..orta konsol resmen yolcu tarafına bakıyo nası sürücü odaklıysa..Mito'yu kullanmadım ama onda da bayaa hayal kırıklığına uğradım..direksiyon göbeği abartısız 2-3cm oynuyodu nası oluyosa ilk defa gördüm böyle bişi..

Alfa'nın bence alıncak tek arabası var o da 159..
2-3 sene önce ilk çıktığı zaman çıktığım testi bi arabadan keyif alma adına en güzellerindendi..
Giulietta'nın sevdiğim 2 yanı biri dediğim gibi konsolu 2.'si de VAG grubu araçları gibi 5500rpm'den sonra basınç çok düşmüyo bandın sonuna kadar gidiyo motor..

ycom galiba aynı aracı kullandıracaklar banada önünde duruyordu bugün gördüm onuda içerde 235 likte vardı

bir deniyelim bakalım aracı senin yorumlarında benim için önemli teşekkür ederim kardeşim

ne demek Yılmaz abim..
arnavut kaldırımlı bi sokağa girmeni de tavsiye ederim..Movieplex'in sokağı değil de 1 ya da 2 sonrakinden sahile bağlan abim..araçtan çıkan sesleri de duyabilirsin böylece..
ve ricam o gün 159 fiyatı da alır mısın Yılmaz abim kendin için.. :)

Yılmaz git kendine tsı bak, istediğin gücü torku Yco sana sağlayacak adresi verir, selamımı soyle:hosgeldin:

Geri
Üst Alt