Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alfaromeo giulietta

Tekin abicim damarıma bastın valla :) araçların hiç benzer yanı yok karşılaştırılması da pek doğru olmamasına rağmen ille de alfa ise bence de 159 harika bir seçim olacaktır.

159 çok büyük bir araç büyük araç sevmiyorum :D

İkinci el piyasasına bakılırsa, TDI FR Leon zarar ettirmiyo. 0km'si Cupra'dan çok daha ucuz olan araç, nası oluyosa 2. elde Cupra'dan daha fazla para ediyo.

bence gayet hoş bir araba fiyatı yüksek olabilir ama ben 1,750 235 hplik olanına sahip olmak isterdim

valla yorumların hangi birine katılayım bilemedim...bence o söylediğiniz araç için leon dan inmeye değmez...leon dan sıkıldım herkeste var farklı bişeyler olsun diye aklınızdan geçiyorsa bile en azından giulietta olmaması iyi olur..bende 159 diyecektim ama büyük araç sevmiyor muşsunuz...tabi ki son karar sizindir ancak o fiyatlarda alınabilecek çok güzel araçlar var..son söz olarak vw transporter için diyor ama şuan için fiyatı ve verdiğiniz paranın karşılığı olarak "leonun yenisi çıkana kadar en iyisi şimdiki leon...":)

seat 1,6 dizele 50 bın lıra ıstıyor bu ellı bını ısterken sana kalıte sunuyor mu yok bose muzık sıstemı kac euro bakın anladıgım kadarıyla yılmaz kaptan aracın full versıyonuna bakıyor alfanın goruntusu ve kalıtesı ıcın ben o parayı verırım hıcbır zaman bır cuprada tdı fr veya leonda alsan bose muzık sıstemın ıvır zıvırın olmaz kalıte olmaz vw nın golgesınde kalır

Alfanın hangisi olursa olsun zevk arabasıdır..alfayı alınca saterken herşeyi bindiğine sayacaksın..kıyaslama yapınca akıl başka yerlere kayar..
ben alır mıyım ben o kadar zengin değilim diyeceğim yani o kaybı göze alamam..
2 güreşçi düşünelim 2si de 55kg da güreşiyor aynı yerde kamp yapıyorlar aynı besini alıyorlar aynı antrenmanı yapıyorlar..ve biri diğerini devamlı yeniyor yaptığı güreş göze daha hoş geliyor..tek farkları hocaları yani antrönerleri farklı..bu da alfa bu benim düşüncem tabi ki
bi de şu var giulietta adının sonundali a harfinden dolayı dişi bir isme sahiptir..yani kullanıcıya yeni bir eş..:confused:

[video]http://www.youtube.com/user/TheAlfaGiulietta#p/c/C71061B3BB826253/2/A1cofrfzmHo[/video]
[video]http://www.youtube.com/user/TheAlfaGiulietta[/video]

Kaptan leondan sıkıldı sanırım, değişiklik umarım sana şimdiki arabanı aratmaz. hayırlısı olsun.

seat 1,6 dizele 50 bın lıra ıstıyor bu ellı bını ısterken sana kalıte sunuyor mu yok bose muzık sıstemı kac euro bakın anladıgım kadarıyla yılmaz kaptan aracın full versıyonuna bakıyor alfanın goruntusu ve kalıtesı ıcın ben o parayı verırım hıcbır zaman bır cuprada tdı fr veya leonda alsan bose muzık sıstemın ıvır zıvırın olmaz kalıte olmaz vw nın golgesınde kalır

Mehmet abi'ye katılıyorum...

Kaptan leondan sıkıldı sanırım, değişiklik umarım sana şimdiki arabanı aratmaz. hayırlısı olsun.

yok faruk arabamdan sklmadimda bu arac beni acayip cekti cizgileri leonu andirmiyor degil birde arac gercekten bu fiyata fullll donanimli

yorumlarinizdan dolayi tesekkur ediyorum aklim alfaya herzaman kaymistir zaten sunu dinliyorum herkesten alfaya binan baska araca binemez diye arac icin dergilerdede cok tatli yorumlar var

Geri
Üst Alt