Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil lastik basıncı

Dun aronayi 34 on 32 arka yaptim. 34 te araba daha akici ayagini gazdan cektiginde daha cok yol gidiyor ama hemzemin gecitten gecerken tak tuk vuruyor. Onler 32 konforlu ama bu seferde lastik yanaklari cikiyor.

valla konforlu olsun da ne yakıt artabilir ki ? depo başı 10 tl artsa yakıt ay da 2 depo benzin alsam 20 tl yılda 240 tl için mi konforumda olucam. orta düzey bir restaurantta yemek yiyemiyorsan ailecek o paraya, yakıt artımının büyütmemek lazım bence. Arabanda ki sürüş daha önemli, ben servise sordum arona için 2 gün önce yazmıştım ön 34 arka 32 dediler fırsatım olmadı ama ilk fırsatta yapacağım.

Hocam merhaba sizin aracın ön amortisördeki renk kodlaması nasıl?Bende 1 beyaz 3 turuncu amortisöre bakınca görürsünüz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Dostum bugün aracı bakıma götürdüm. Dinamik viraj farını sordum. Servisin cevabı şöyle oldu: 40km/h üzeri hızlarda mercek sağa sola dönüyor. Hatta tabelaları algılayıp onlara özel aydınlatma yapıyor dedi. Bilgin olsun seninde.

Dostum bugün aracı bakıma götürdüm. Dinamik viraj farını sordum. Servisin cevabı şöyle oldu: 40km/h üzeri hızlarda mercek sağa sola dönüyor. Hatta tabelaları algılayıp onlara özel aydınlatma yapıyor dedi. Bilgin olsun seninde.

Teşekkürler bilgilendirme için.Tabela ya göre otomstik ışık ayarlaması sadece kamera olanlar için sanırsam.Birde bakım ne kadar tuttu?Aracı alalı 10 ay oldu 2 bin km yi geçmedi daha.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Seatın sitesindede bu özelliği belirtmemeside ayrı bir sorun

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt