Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil lastik basıncı

Hocam arabadan iyice nefret eder hale gelmişsiniz. Araç satmak almak çok zor değil. Sürekli pişmanlık duyup kendinizi üzeceğinize değiştirin gitsin. Ön kokpitin toz tutmasının aracın kalitesiyle ilgisi yok. Silikonsuz, antistatik özellikli plastik temizleyici kullanırsanız güzel bir çözüm olur. Sürekli mesajlarınızda aracı bana göre fazla acımasız şekilde eleştiriyorsunuz. Yıldınız bu araçla hiç barışmamış belli ki ama aracına zevkle binen mutlu olan ya da olmaya çalışan kullanıcıları da farkında olmadan araçtan soğutuyor olabilirsiniz. Herkes istediğini yazmakta özgür olabilir ama bu hususta da empati kurmak yerinde olacaktır naçizane önerim.
Arkadasimiz aractan tiksinmis evet ama seatin gercekten bu konfor ve trim seslerine cozum bulmasi sart. Ornegin ford focus 2.5 sert suspansiyonlari vardir ama yola onun kadar yapisan bir araba ben gormedim. Enistemin birinde opel astra g kasa 2000 model amcamda da 2005 bora pasific var arabalar gercekten tank gibi hem de cok konforlu. Bizde ikinci arac olarak i20 vardi. Iddaa ediyorum seatin butun arabalarindan daha konforlu. Akillanmamis olacagim ki yeni kasa ibizayi satip arona aldim ikisinin de 5000 kmden sonra bozuk yollarda bagaj kapagi ve ön gogusten tikirtilar geliyor. Tabi vw de hakli iyi yol tutan trimlerinden ses gelmeyen bir seat yapip niye ucuza satsin.

Arkadasimiz aractan tiksinmis evet ama seatin gercekten bu konfor ve trim seslerine cozum bulmasi sart. Ornegin ford focus 2.5 sert suspansiyonlari vardir ama yola onun kadar yapisan bir araba ben gormedim. Enistemin birinde opel astra g kasa 2000 model amcamda da 2005 bora pasific var arabalar gercekten tank gibi hem de cok konforlu. Bizde ikinci arac olarak i20 vardi. Iddaa ediyorum seatin butun arabalarindan daha konforlu. Akillanmamis olacagim ki yeni kasa ibizayi satip arona aldim ikisinin de 5000 kmden sonra bozuk yollarda bagaj kapagi ve ön gogusten tikirtilar geliyor. Tabi vw de hakli iyi yol tutan trimlerinden ses gelmeyen bir seat yapip niye ucuza satsin.

Hocam 450 bin tl ye araç alıyorsun kendime yediremiyorum bu problemleri.Burda gerçekleri söylüyoruz gidip çok iyi araba mercedesten daha konforlu deyip başkalarınında bu hatalara düşmesi için çabalamıyoruz.100 binlik araç olsa takmam bile.İlk ve son seat kullanışım olacak sanırsam.Bende 35 önler ,32 ile çok fark ediyormu?bende 32 yapayım ona göre.32 yapıcaktım kitapda yakıt tüketimi artar diyordu o yüzden yapmadım.Galiba siz yakıttan şikayetçiydiniz birde böyle deneyin derim.Sürücü tarafında yazan değerleri uygularsanız süspansiyon çok kazık oluyor ve çok pati çekiyor araç buna istinaden yakıt tüketimi çok düşüyor haberiniz olsun ama 35 oluncada düşük oluyor bir süre böyle kullanın yakıtta değişiklik olmazsa 32 yaparsınız tekrar.Çok fark ediyormu 32 ile 35 ?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araç alıp satmak tabikide kolay zor diyen olmadı ben bu virüste önümü göremediğim için kendimi riske atamıyorum..İş insanı olsam acımadan satardım zaten.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam 450 bin tl ye araç alıyorsun kendime yediremiyorum bu problemleri.Burda gerçekleri söylüyoruz gidip çok iyi araba mercedesten daha konforlu deyip başkalarınında bu hatalara düşmesi için çabalamıyoruz.100 binlik araç olsa takmam bile.İlk ve son seat kullanışım olacak sanırsam.Bende 35 önler ,32 ile çok fark ediyormu?bende 32 yapayım ona göre.32 yapıcaktım kitapda yakıt tüketimi artar diyordu o yüzden yapmadım.Galiba siz yakıttan şikayetçiydiniz birde böyle deneyin derim.Sürücü tarafında yazan değerleri uygularsanız süspansiyon çok kazık oluyor ve çok pati çekiyor araç buna istinaden yakıt tüketimi çok düşüyor haberiniz olsun ama 35 oluncada düşük oluyor bir süre böyle kullanın yakıtta değişiklik olmazsa 32 yaparsınız tekrar.Çok fark ediyormu 32 ile 35 ?

32 ile arac gercekten 35e gore konforlu oluyor. Yakit tuketimi ise tam bir facia biliyorsunuz. 35te olsa 32de olsa yakit her zaman yuksek.

Ekli dosyayı görüntüle 22521
34-32 kullanıyorum şuan süper süper eski halinden eser yok.Tatlı sert süspansiyon oldu şimdi galiba atecanın süspnsiyonu aronadan iyi.Süspansiyon sertleştiren pistonun etrafındaki yay demi.Eğer oysa acaba o yayı değiltirsek yumuşarmı araştırmak lazım.

Hocam yumusatmak dogru mu bilmem. Neden sert bir suspansiyon onu anlamiyorum.

Geri
Üst Alt