Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu baştan sona şimdi okudum beynim şişti. Sonra dedimki keşke okumasaydım , çünkü yazılanlara göre değerlendirecek olursak, malesef değişen hiç bir şey OLMAYACAK arkadaşlar. :) Umarım reelde birisi kilit cümleyi kurarda sorun çözülür...

Cihan malesef daha o kısıma gelemedik katılan katıldığıyla kaldı sadece ya +1 ya katıldığım konular olarak ve kimse yanlışları ve yanındaki yanlışları yapanları yazmadı gene bu da samimiyetin derecesi olarak göz önüne seriliyor

Yine 3-4 sayfa yazı yazılmış ama hala benim soruma cevap yok.. Görmezden mi geliniyor , yoksa kendi aranızda toparlanmaya çalışılan bi durum mu var..
Hani yazdığıma cevap bile yazılmıyor, çekinilen bi durum mu söz konusu.

Saygılar , Jackie ( Emre )

Burda neden herkes yaptılarını anlatmışki gene :D Görüldüğü üzere sonuç yok :D Ben önceden de demiştim şimdi de diyorum bu konular ilk sitenin en üst adminleri arasında konuşulur tahmini 3-4 karar alınır bu 3-4 karar modlarla konuşulur gene elenip 1-2 ye düşer bu da sitedeki arkadaşlara sunulur ve onaylanır. Burda Ayberki çekiştirmişsin onu çekiştirmişsin bunu çekiştirmişsin ne kazanılıyor, bence hiç birşey, sonra bu konu 1 hafta en geç nüksediyor gene sonuç var mı ?? YOK. Demekki yanlış giden bişyler var neden birileri üzerine suç atmak yerine sonuç bulunmuyor. Kimsenin karakteri değişmez ve herkesin istediği ortak bişy var. Bundan sonraki konularda neler yapılması gerektiğinde şeyler yazılsa daha iyi olmazmı site için ??? :confused:

GELELİM ÖZÜR KONUSUNA SEN Kİ EĞER BURDA KİMSEDEN ÖZÜR DİLEMEK ZORUNDA DEĞİLSEN SCW YÖNETİMİ SANA VERDİĞİ CEZADAN DOLAYI ÖZÜR DİLEMEYECEKTİR.
hak etmişsindir cezanı almışsındır bu seni burda küçük düşürmez.
gereksiz herşeye her konuya MUHALEFET olma.
form un kurallarına uymayı dene kural dışına çıkma.

SCW yönetimi beni neden banladığını bana gösteremiyosa, keyfi banlamış demektir ve bu keyfi uygulamada bulunan kişinin benden özür dilemesi gerekir.
Hak etmişsindir ceza almışsındır diye bişey yok Yılmaz Abi kusura bakma. Hitler Almanya'sı mı burası?
Beni küçük düşürüp düşürmeyeceğine, o ithamlar altında kalan bir kişi olarak kendim karar verebilirim, teşekkürler.
İstediğim konuda istediğim yorumu yazarım, kurallara uyduğu sürece. Siz yorumumu muhalefetlik buldunuz diye ya da beğenmediğiniz diye yazmayacak değilim. Düşüncelerimi burada kimse beğenmese ben yine yazarım. Herkesin kendine has bi üslubu vardır. Yönetim de de sert dilli yorumlarda bulunan kişiler var. Onların dokunulmazlığı mı var bu konularda, biz yazınca saygısız yorum oluyo? Bu tür bir cevapla karşılaşınca nenim sorduğum sorular karşısında veya Emre'nin sorduğu sorular karşısında hala bir cevap alamamamızı anlamak zor olmadı kendi adıma Yılmaz Abi.
Yönetimden biri hak etmişsindir ceza almışsındır tutumunda bir cevap yazacaksa, gerekçesini deliliyle bana sunarsa sevinirim. Sunamıyosa şunu bunu yaptın ceza aldın demenin bi manası yok.

Burda neden herkes yaptılarını anlatmışki gene :D Görüldüğü üzere sonuç yok :D Ben önceden de demiştim şimdi de diyorum bu konular ilk sitenin en üst adminleri arasında konuşulur tahmini 3-4 karar alınır bu 3-4 karar modlarla konuşulur gene elenip 1-2 ye düşer bu da sitedeki arkadaşlara sunulur ve onaylanır. Burda Ayberki çekiştirmişsin onu çekiştirmişsin bunu çekiştirmişsin ne kazanılıyor, bence hiç birşey, sonra bu konu 1 hafta en geç nüksediyor gene sonuç var mı ?? YOK. Demekki yanlış giden bişyler var neden birileri üzerine suç atmak yerine sonuç bulunmuyor. Kimsenin karakteri değişmez ve herkesin istediği ortak bişy var. Bundan sonraki konularda neler yapılması gerektiğinde şeyler yazılsa daha iyi olmazmı site için ??? :confused:

Burada çözüm insanlar üzerinde arandığı sürece bir yere varılmaz Umut. Forumda 2000 tane üye var kaç çeşit insan giriyo.
Forumda üslubunu beğenmediğin üyeyi uyar, ceza ver şeklindeki bir yaklaşımla kalıcı çözümler malesef üretmek mümkün değil.

Zaten benimde bahsettiğim bu kişi üzerinde sorun aranmaz genel olarak sorun aranır yada yenilenmeye gidilir yada nerde yanlış yapılıyor diye bakılır. Bir öncekinde Moderatör ve konular hakkında bir yorum yapmıştım söz uçar yazı kalır diye bi laf var yazıda uçmuş :D Olsun ben gene susuyim birşeyler oldukça görünür ;) Bence düzenli bir sistem olmadığı için bu tarz şeyler oluyor...

bır ara konu acın su TESEKKUR BUTTONU nu kullanımlası hakıkında bılgı verın LUTFEN herkes yazılan yazılar hakkında altına bulunurken altına +,!.* vs gıbı sembol veya yazı yazıcagınıza tesekkur ederın 35 dakıkada okudum anca bıtırdım konuyu .... ALP ozellıkle sana soyluyorum bır gazdır herseye +1 yazma tesekkur buttonunu kullan bır zahmet oraya sus dıe eklenmemıs o buton

Maşallah hararetlı konu olmus takıpındeyım konun belkı bu sefer cozumler degısıklıkler gelır dıe dusunuyorum.Aksamkı bulusma yerı saatı yazarsanız katılmayı dusunenler olursa ısmını yazar en azından arada kaynamasın gormeyen olabılır sahen ben tek tek okudugumdan gordum.

SCW yönetimi beni neden banladığını bana gösteremiyosa, keyfi banlamış demektir ve bu keyfi uygulamada bulunan kişinin benden özür dilemesi gerekir.

senden sadece ben özür dilerim benim canım kardeşim..sana yeni hayatında başarılar dilerim:eek:

Burada çözüm insanlar üzerinde arandığı sürece bir yere varılmaz Umut. Forumda 2000 tane üye var kaç çeşit insan giriyo.
Forumda üslubunu beğenmediğin üyeyi uyar, ceza ver şeklindeki bir yaklaşımla kalıcı çözümler malesef üretmek mümkün değil.

ayber kardeşim ben senin motor ve araçlar üzerine olan yorumlarına hiçbirşey demiyorum kendi bilgi birikimlerini sunarak insanları biliçlendirebilme her insana nasip olmaz kaldıki aynı şey senin içinde geçerli sendebir başkasının bilgi birikiminden birşeyler öğrenebilirsin ama dikkat ediyorum ya senin açtıüın konuda yada bir başkasının açtığı konuda (ama bunu önce sen başlatıyorsun) bir yorum geliyor sen çat olumsuz bir yorum derken bu böyle sürüp gidiyor ben demiyorumki sana kendi konun veya bir başkasını konusuna yorum yazma herkes senin yazdıklarını ne türevde yazdığını anşamaz bu karşı kişide - bir durum söz konusu oluyor senin cezayı neden aldığını bilmiyorum ama nedeni eminimki bu mesajların dahilinde diğer üyelere ters gelen yazı üslubundur.gene söylüyorum evet bu senin yazı biçiindir bunu ben anlıyorum formdaki 30 arkadaş anlıyor ama gerisini sinir ediyor ise senin bu mesajlarındaki yazım türevini değiştirmediğin sürece kanımca daha çok ceza alırsın :D çünki bak kendini nasıl savunuyorsun yönetim bir cevap versin diyorsun cevabı budur.senin yorumların hakkında özelden mesajlar alıyoruz öyledir diyoruz böyledir diyoruz kimi anlıyor kimi anlamıyor AYBERKÇİĞİM sonra vay yönetim işini yapmıyor diye diğer üyelerden tepki çekiyoruz seni cazalandırıyoruz senden tepki çekiyoruz bu site kurulurken kurallar konuşmuş sanmaki bu kuralları herzaman uyguluyor bu yönetim çok sık mesaj gelirse uygulamak durumunda kalıyoruz bizler ne bu siteyi nede sen ve seningibi tekik konuda bilgili buraya can katan üyeleri kaybetmenin peşinde değiliz olmayız sert kuralcı bir yapımız olsaydı zaten şuan burda bir elin parmağını geçmeyecek üye olurdu canım kardeşim

yaw mahalle baskisini duymustum daha oncede forum baskisi ilk kez goruyorum puhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt