Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne yaptınız siz yaa bu karda menekşe sahil :D

cuma akşamı olsa bence katılım daha fazla olur..mesela benim yarın 3 tane sınavım var :)

Konuyu baştan sona şimdi okudum beynim şişti. Sonra dedimki keşke okumasaydım , çünkü yazılanlara göre değerlendirecek olursak, malesef değişen hiç bir şey OLMAYACAK arkadaşlar. :) Umarım reelde birisi kilit cümleyi kurarda sorun çözülür...

Hala aşılamıyan bi olay var burda haksız görülen yorumlar kadar yanınızdaki insanın haksızlığını da dile getiren çok az insan görebildim bu konuda... umarım bundan sonra daha güzel olur herşey kimse bana katılmak zorunda değil ancak yanlışlarımı ve yanlış düşündüklerimi burda dile getirselerdi daha mutlu ve daha samimi olduklarını düşünürdüm ama bu da yokmuş malesef bu yüzden denecek biişey yok....

arkadaslar hep anadolu hep anadolu.. guzel avrupamiza da bekleriz sizleri :)
ayrica kapali bir mekan cok verimli olur bu havada. tophane tercihimdir.

bir sey dikkatimi cekti ama cezmi abi niye bu konu icinde bulusma teklifini atti ortaya :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt