Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

95 oktan - 97 oktan

aynı modelde istediğim zaman lt bazında dizel gibi yakan ve tatminkar tork sunan benzinli bir aracı daha ucuza almak varken neden daha fazla verip dizel alayım :)
Yalnız şöyle bir nokta var. TSI Leon, dizel Leon kadar az yakıt yakmıyor. Sen onun kadar az yaktıracak şekilde kullanıyorsun. Aynı şekilde dizeli kullansan çok daha az yakar.

Yalnız şöyle bir nokta var. TSI Leon, dizel Leon kadar az yakıt yakmıyor. Sen onun kadar az yaktıracak şekilde kullanıyorsun. Aynı şekilde dizeli kullansan çok daha az yakar.

ben alırken dizel leon varmıydı :) olanlarda 2009 makyajsız 51000 lira. ben makyajlı 2010 modeli 37 küsüre aldm :)

emrenin cevpları okurken sanki ben cevap veriyormuşum gibi hisettim kendimi :D toledoya bakışı leona bakışı dizele bakışı ve 2.ele bakışı, bu arada yarında kendimi senle aynı şehirde hissetcem, arabanı görürsem önüne atlar tanışırım artık :D

emrenin cevpları okurken sanki ben cevap veriyormuşum gibi hisettim kendimi :D toledoya bakışı leona bakışı dizele bakışı ve 2.ele bakışı, bu arada yarında kendimi senle aynı şehirde hissetcem, arabanı görürsem önüne atlar tanışırım artık :D

hayırdır es ese gelmeyimi düşünüyorsun :D tanışmamız için buralarda arabamın önüne atlaman şart değil ankaraya gelicem sömestirde :)

psikolojik oldugunu sanıyorum :D

zaten ikisi de 95oktan bildiğimiz üzere ama diğer hafif katkılı işte. Sessizlik olarak fark edebilir ama bence de az da olsa.

psikolojik oldugunu sanıyorum :D

zaten ikisi de 95oktan bildiğimiz üzere ama diğer hafif katkılı işte. Sessizlik olarak fark edebilir ama bence de az da olsa.

sen hiç sizin golfe 95 harici yakıt kullandınmı :)

bugün (bth) batuhanla konuşurken oda söyledi. fsi com. passat var onlarda. 97 almaya başladığından beri avans vurma olayı bitmiş.

sen hiç sizin golfe 95 harici yakıt kullandınmı :)

bugün (bth) batuhanla konuşurken oda söyledi. fsi com. passat var onlarda. 97 almaya başladığından beri avans vurma olayı bitmiş.

evet hacı fsi'lar zaten artistik bir motor ne kadar çok oktan verirsen o kadar mutlu oluyo :)

ron95 roz 97 yazıyo zazten kapakta. Ama bizim bp'dekiler 97 oktan değil gerçekten onu diyorum. bi de tsi'lar zaten 95e ayarlı diye biliyorum.

bizde para mı var da 97 koyalım depoya, 91 bulsak onu alcaz :D

Geri
Üst Alt