Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

95 oktan - 97 oktan

motora sözüm yok.iksiinde farklı ve güzel yanları var. ama artık toledoya her bindiğmde ben bu kazık gibi direksiyon ve debriyaja 280 bn km nasıl dayanmışım diyorum :D

+Katılıyorum. Annemin Leonu bana kazık gibi geliyor. I love servo :D

motora sözüm yok.iksiinde farklı ve güzel yanları var. ama artık toledoya her bindiğmde ben bu kazık gibi direksiyon ve debriyaja 280 bn km nasıl dayanmışım diyorum :D
Emre sana bi soru sormak istiyorum. Yorum yapmadan tek, net bir cevap verirsen sevinirim :D
Toledo 1.8'inle, şu anki Leon'unun ikisini yanyana koy. İkisini de 0km gibi düşün. Hangisini tercih ederdin?
Ve şu anki halleriyle hangisini tercih ederdin?

Emre sana bi soru sormak istiyorum. Yorum yapmadan tek, net bir cevap verirsen sevinirim :D
Toledo 1.8'inle, şu anki Leon'unun ikisini yanyana koy. İkisini de 0km gibi düşün. Hangisini tercih ederdin?
Ve şu anki halleriyle hangisini tercih ederdin?

:D:D:D:D Cevabını biliyorum ama sölemem..

Bu arada konu sahibi olarak konunun saptığını düşünüyorsan, uyarman yeterli.

Biriniz bi cevap verin artık yahu :D

2 sini birden alsam. :D

dürüst olayım toledonun tarzı çok farklı ve o tarz içinde en beğendiğim araç. leonda farklı tarz veo tarzda beğendiğim araç :) yani cevabı yok. :)

ama motor dersen motor sesi haricinde her şekilde leon.

2 sini birden alsam. :D

dürüst olayım toledonun tarzı çok farklı ve o tarz içinde en beğendiğim araç. leonda farklı tarz veo tarzda beğendiğim araç :) yani cevabı yok. :)

ama motor dersen motor sesi haricinde her şekilde leon.
Senin motordan beklentini biliyoruz artık. Şahin motorunda fazla tork olsa onu beğenirsin.. :D

Geri
Üst Alt