Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

88 Ford Taunus ;)

Benim ustadan bunun daha eski modeli var V6 motor toplanıyo içi komple ahşap falan çok güzel...

amcamda 81 model alman üretim vardı beyaz renk. harika arabaydı 2,0 motor. tek kusuru fazla yakıyordu bendeki ford sevgisi taa o günlerden kalmadır :)

ılgınc arabalar ama turkıyede tofas muamelesı goren modeller ... rallye versiyonuna benzıcek arac beyaz renk olcak

ılgınc arabalar ama turkıyede tofas muamelesı goren modeller ... rallye versiyonuna benzıcek arac beyaz renk olcak

muratcan sizinki alman üretim ithal mi yoksa yerli montajmı? alman üretimlerin alt takımları falan farklı yol tutuşu daha iyi geliştirecekseniz alman üretimlerin alt takımlarını inceleyin önce. yerli montajlarda denge çubukları falan çıkartılmıştı çünkü.

muratcan sizinki alman üretim ithal mi yoksa yerli montajmı? alman üretimlerin alt takımları falan farklı yol tutuşu daha iyi geliştirecekseniz alman üretimlerin alt takımlarını inceleyin önce. yerli montajlarda denge çubukları falan çıkartılmıştı çünkü.

sanırım yerlı montaj ... alt takım saglam durumdaymıs .. onlarda ona gore saglamlastırılır bırseyı yapparken eksık bırakmıcaz:D

sanırım yerlı montaj ... alt takım saglam durumdaymıs .. onlarda ona gore saglamlastırılır bırseyı yapparken eksık bırakmıcaz:D

üretim bantlarını yerli montaja çevirirken denge çubuklarını çıakrdılar üretilen araçlardan aklnda olsun.

Geri
Üst Alt