Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

88 Ford Taunus ;)

gercekten cok heyecan verıcı bıseydır sızın için
insan sabırsızlanır yahu araba yapılırken :D

Hayırlı olsun,ıcraata gectıgınızde fotoları beklıyoruz.Bu arada bu konuda maslak sanayıde Oktaykan Power a gıdıp yardım alabılırsınız.Bahsettıgın projenın cok benzerını kendılerı yaptılar ve drıft yerıne pıst arabası olarak hazırlamıslardı

Hayırlı olsun,ıcraata gectıgınızde fotoları beklıyoruz.Bu arada bu konuda maslak sanayıde Oktaykan Power a gıdıp yardım alabılırsınız.Bahsettıgın projenın cok benzerını kendılerı yaptılar ve drıft yerıne pıst arabası olarak hazırlamıslardı

cok mantıklı bısey bu
en azından fikir edinmiş olursunuz

gercekten cok heyecan verıcı bıseydır sızın için
insan sabırsızlanır yahu araba yapılırken :D

valla bakalım ne olcak kendımız yapcaz bıde :D

---------- Post added at 01:46 ---------- Previous post was at 01:45 ----------

onu blıyorum ve 2.9 cosworth motor satıyorlar suanda 3 bınlıra komple motor sanzuma dahıl

Bunlarda fotoları
drag200204.jpg

drag200205.jpg

drag200219.jpg

drag200222.jpg

drag200202.jpg

drag200203.jpg

18032007001xl3.jpg

12007002ds1hv9.jpg

18032007xb1.jpg

bi taunus buldum ama bunun sanırım sadece dışıyla oynanmıs
tam net bi acıklama bulamadım

osekılde amele bı dıs gorunum olmıcak oktaykan powerın yaptıgı araca benzer arka camurluk kullancaz zatn onler aynı kalcak ... bızımkı tek kare farlı model eskı modelı ...

zaten trafıge cıkarmak degıl amac show arabası gıbı bıse ordan oraya cekıcı ustunde gıdıp gelcek .. amac kaslı durması arkası havada burnu yerde falan guc degıl ama drıft amaclı yuklıcez uyarsa 200 sx motoru uymassa cosworth motoru oluyor

Bu motorlar çok iyi ama bence pek konsept e uymaz. American motoru koyun. Muscle Taunus olsun :)

Geri
Üst Alt