Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6 Şubat Kartepe de Kayak Snowboard'a var mısınız??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
toplu organizasyon için sıkıntılı bence hele umutun söylediklerinden sonra ..inşallah bi problem çıkmaz haftaya

Aybars oraya imkanı yok hiçbir seat çıkamaz hiçbir araç çıkamaz çok sıkıntılı

Aybars oraya imkanı yok hiçbir seat çıkamaz hiçbir araç çıkamaz çok sıkıntılı

ya ben hafta içi gittiğimde çıkıyordum zincir takıp fakat şuan ki durumu en net söyleyecek kişi sensin tabiki..hele hele pazar günleri ölüm diyordum ki görmüşsün bugün o çileyi :) herkesin altında en iyi 4x4 olsa bile küçük bir dikkatsizlikte hatada daha büyük sonuçlar oluşabilir ki bence asıl sıkıntı inişte olur.biri bi kopup kaysa zincirleme domino gibi herkes birbirine çarpar

Zaten aşağıdan bakıncada yoğun kar görünüo :) geçmiş olsun...

aynısını ben yazacaktım arkadaşım bugün tur götürmüş çıkamadan geri getirmiş..şartlar çok ağırmış..hafta sonuna kadar yollar temizlenir mi nasıl olur bilemiyorum ama çok güzel kar varmış o da ayrı

Umut 4x4 kar lastikli araç çıkmaz mı o derece mi ?

Umut uyudu... Bu gün detaylı konuştuk onunla çok kötüymüş çok az araç çıkabilmiş ve birde tur otobüsü devrilmiş :( 60-70 cm kalınlığında kardan bahsettiler... Zaten zorlayarak falan çıkıomuş azar azar ama ceasret edememiş bi noktadan sonra.... Çünkü kar sürekli yağıyormuş ve yoluda açamıyorlarmış...

Bence en kısa zamanda açarlar yolları kartepe yolu o kadar kapalı kalamaz... birden başlayınca sıcağı sıcağına açamamışlardır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt