Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6 Şubat Kartepe de Kayak Snowboard'a var mısınız??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut 4x4 kar lastikli araç çıkmaz mı o derece mi ?

bizi Allah razı olsun yürürken 4X4 ve kar lastikli ve ön lastikleri zincirli Honda CRV yukarı çıkardı ama zor bir şekilde.
1 metreden fazla önünü göremiyosun imkanı yok hem deli gibi kar yağıyordu hemde sis vardı. Kar küreyen araçlar yukarı çıkamıyodu çünkü hepsi aşağı inmiş ve yolda kalan araçlardan yukarı çıkamıyorlardı. Bizim ordan çıkışımıza yakın çoook çoook az yolları açmışlardı o da trışkadan zincirsiz çıkılmaz halde. Kısacası kaymaktan çok bu zımbırtılarla uğraşmakla zaman geçirdim :D Deli gibi yorgundum haladaha yorgunum :D

Bence en kısa zamanda açarlar yolları kartepe yolu o kadar kapalı kalamaz... birden başlayınca sıcağı sıcağına açamamışlardır...

Valla Serhat abi biri geçiyo açıyo yolu (ona ne kadar yolu açmak denirse) 2. gelene kadar kardan yol zaten aynı hale geliyor :D

6 sında kartepe ye gidenlere kucak dolusu sevgiler benden puhaha çok anıcaksınız bizi :cool:
bu arada benim sevgilimde pek güzel pek tecrübeli araba kullanıyormuş yahu :D gururlandım ponçiimle

6 sında kartepe ye gidenlere kucak dolusu sevgiler benden puhaha çok anıcaksınız bizi :cool:
bu arada benim sevgilimde pek güzel pek tecrübeli araba kullanıyormuş yahu :D gururlandım ponçiimle

o yollar şimdiden temizlenmiştir bidaha ki haftasonuna kapalı olacağını hiç sanmıyorum Eda ben çok karda tırmandım oraya siz baya talihsiz bim duruma düşmüşünüz Ponçiğinin şansına:)

Aslında organizasyon birgün öncesi bi kişi gidip yolları kontrol ederse sıkıntı olmaz:eek:key:

:D okadar açık diyosanız yollara gelirim bende ama kontrol şart dediğin gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt