Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5x100 jant secenekleri

ERK_RS

Kayıtlı Üye
arkadaslar ibizalarin bijon araliklari 5x100 oldugundan piyasada cok fazla secenek yok ibiza icin veya var da ben begenmiyorum galiba olanlari :)
bende kendi ibizam icin kisa zaman icerisinde olmasa bile jant almayi dusunuyorum ve asagida internetten buldugum farkli jant (cupra ve fr janti haric) secenekli ibiza fotograflarini ekliyorum.
en cok begendiklerim ilk iki siradaki;

1) OZ- Palladio
ibizaozpalladio.jpg

ozpalladio1u.jpg

173815seatibiza.jpg

2) Subaru Impreza- 28111FG020
ibizasubarujanti.jpg

3) BBS- cv
ibizabbscv.jpg

bbscvsilver.jpg

4) Rs- jk5
rsjk517inc01.jpg

5) Audi S3 genuine
ibizas3genuine17.jpg

6) Audi Rs4 replica
ibizars4replica17.jpg

7) Skoda rs
ibizaskodavrs17.jpg

p1000069t.jpg

8) Et35 (markasini bilmiyorum, pek begenmedim de)
ibizaet3517.jpg

ben satıyım jant arıyosan sana

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

s3

Skoda Rs bu jantlar arkadaşımda var çok güzel olur tahminim...

ben alirsam yazin alirim janti ancak. su sira alamam.
fiyatlarini hic bilmiyorum ama Allah nasip ederse ilk onceligim su oz palladio ve subaru janti olack. onlar olmaz ise baska dusunecegim.

27092009655.jpg

bende sahıbındene bakıyım ya su s jantı hosuma gıttı bı anda.takas yapıyım olmassa

senin jantlarin da guzel. sen mi boyattin yoksa orjinali mi siyah?

Bbs ın cogu modelını tercıh edebılırsın,bulması zor ama omercan ın Oz ları da cok ıyı olur :)

Arkadaşlar geçenlerde bir arkadaşım için 5*100 jant bakarken dükkanda şu BBS'leri buldum ama 1000TL gibi bi fiyat söyledi adam, yalan olmasın unuttum ama max 1200 min 900 demişti :)

grnt0448.jpg

Neyse BBS'ler hep bu fiyat mıdır yoksa bunların çakması var mı? Ben o gün sormayı unutmuşum da =)

Bu arada sıfır jant.

Geri
Üst Alt