Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5x100 jant secenekleri

Arkadaşlar geçenlerde bir arkadaşım için 5*100 jant bakarken dükkanda şu BBS'leri buldum ama 1000TL gibi bi fiyat söyledi adam, yalan olmasın unuttum ama max 1200 min 900 demişti :)

grnt0448.jpg

Neyse BBS'ler hep bu fiyat mıdır yoksa bunların çakması var mı? Ben o gün sormayı unutmuşum da =)

Bu arada sıfır jant.

buna fıyat ne ıstıyo lastıkle bırkıte

Hako replıkalarının oldugunu da soyluyordu,ben ızmırde pıst gunlerıne gıttıgımde ordakı b jant store un actıgı standta sormustum 1700 lıra mı neydı orjınal Bbs Ch black Edition

Yok ya o zaman bu replikadır, çünkü max 1000-1200TL arası bi fiyat demişti unuttum.

Ogün, bi ara gdicem sanayiye, gidince sorarım tam fiyatını lastikle beraber

bana da replica gibi geldi. bbs e 1000 lira cok guzel fiyat cunku.

bende siyah jant hic dusunmuyorum.

---------- Post added at 00:54 ---------- Previous post was at 00:18 ----------

arkadaslar su subaru imprezanin jantina ne diyorsunuz siz? ben cok begendim. en kisa surede fiyatini ogrenecegim. yzxarim buradan.

Arkadaşlar BBS replikadır. Sıfır 2.000 TL ye kadar replika satıyolar. 18"CH Black edition'nın ingiltere fiyatı 1.615 pound. Türkiye'de de 19" 3.800 TL fiyatı var :)

bence ömercanın jantları çok güzel..çok sade ve şık

Geri
Üst Alt