Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4-5-6 mart 2011 abant konaklamalı scw organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten cuma cikicaz herkesin is sorunu var ayrica basmaktan kastiniz 180 190 mi? Daha once uzun yol organizasyonuna katilmadiginiz icin isin rengini goremediniz sanirim:) gezE geze gitmekten kasit ne onu anlayamafm otobanin neresini gezmek bu :)

siz delımısnız ya ıst-bolu gıtgel1depoancayakar ya hatta dahada az yakmasılazım bence.

yerlerı ayarlayın sımdıden ben de boluya arabam olursa gelıcem ıns yoksa napcam bılmıyorum kararsızım:D

arkadaşlar ne basması yahu herzamnkı gıbı çoluk çocuk olan arabalar var ortalama 90 km ve 120 km arası gidip geliyoruz konvoy halınde en azından safranboluya öle gittik ve burayada kazasız belasız aynı şekilde gidip gelicez kısmet olursa o yüzden basmayla alakalı depo hesabı yapmanıza gerek yok sakin sakin göstere göstere gidicez işallah:eek::eek: araçlar ne olursa olsun dediğim hızlarda bir depodan fazla yakmayacaktır yavaş yavaş sakin sakin sindire sindire o konvoyun tadını çıkara çıkara umarım çok arabayla abantı istilaa ederizzz :D:D

bize+3 eklermisin bir erkek iki bayan (fırat+dilek+çiğdem):)

levent abı ıle konuscam zatenabıartık sesısolugu cıkmıyo gızlıden takıpedıyobızı:D

ıst gelırsem kolayda bı ton km yapıyorum olede ya:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt