Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3D Havuzlu paspas önerisi 2016 Fr.

İnşallah içinize siner bende geçen gün sizin mesajınızla ne olduğunu öğrendim bunun :) aldıktan sonra uygulanmış hali ile bi foto atarsanız çok daha net fikir sahibi olabilirim hatta kullanan arkadaşlar varsa onlar atarsa toptan aydınlanmış oluruz :D kazasız belasız sürüşler..
Evet hastanede işler yoğun olduğundan mesajlara hiç bakamadim.ancak dun aracı yıkayıp taktim.ilk mesajda bir arkadaş bosse markasından memnun olduğunu söylemişti bende bosse aldım karar değiştirip yarın foto koyarim tam uydu klipsleri falan sadece saft üstü olan parça ya yanlış geldi yada uymuyor ama diğer kısımlar gayet güzel.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah içinize siner bende geçen gün sizin mesajınızla ne olduğunu öğrendim bunun :) aldıktan sonra uygulanmış hali ile bi foto atarsanız çok daha net fikir sahibi olabilirim hatta kullanan arkadaşlar varsa onlar atarsa toptan aydınlanmış oluruz :D kazasız belasız sürüşler..
IMAG0957.jpgIMAG0954.jpgIMAG0955.jpgIMAG0952.jpgIMAG0953.jpg

Saft üstü kötü durdu sadece olmadı diğer yerler tam oturdu.saft üstünü kullanmayı düşünmüyorum zaten.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt