Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3D Havuzlu paspas önerisi 2016 Fr.

bahtitopal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bizim leonlarda havuzlu paspas kullanıp memnun olanlar hangi paspas takımını kullanıyor.Konuyla alakalı arkadaşların yardımını bekliyorum.Malum orijinal kauçuk paspaslar tam kiri tutmuyor.

Boşluk kalmıyo tüm halıyı kaplıyo pedallardaki çamur yada benZeri pislikleri paspas ta kalıyor

Bumerang ile gönderildi

Boşluk kalmıyo tüm halıyı kaplıyo pedallardaki çamur yada benZeri pislikleri paspas ta kalıyor

Bumerang ile gönderildi
Çok teşekkürler bir iki tane daha bakıp karar vereceğim.Ama fiyat olarak ta iyiymiş hocam.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet bagaj havuzunu l.locker kullanıyorum sanırım onu sipariş vereceğim.herkese teşekkür ederim değerli yorumlariniz için .

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İnşallah içinize siner bende geçen gün sizin mesajınızla ne olduğunu öğrendim bunun :) aldıktan sonra uygulanmış hali ile bi foto atarsanız çok daha net fikir sahibi olabilirim hatta kullanan arkadaşlar varsa onlar atarsa toptan aydınlanmış oluruz :D kazasız belasız sürüşler..

Geri
Üst Alt