Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

335i vs Corvette C6 vs Turbo Civic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
evet corvette'i geçmiş olması düz yolda doğru olmakla birlikte hangisine bakarlar konusuna katılmıyorum..bi arkadaşımda c4 kasa var akşam saat 9'dan sonra siteye girmesi yasak çocuklar korkuyomuş ve insanlar rahatsız oluyo diye.. :d :d

+1907

zevk.senın arakdasta sıkıntı var demek benım arabamı sıteye almıcaklar....

düz boru ve yüksek hacim motor olunca ses abartı yüksek oluyo elbet..

http://videos.streetfire.net/video/AB-2181-3-Vites_720833.htm

---------- Post added at 14:57 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

birileri agu derken millet araba turboluyor...ne kadar masraflı ve emek harcanarak yapıldığına dair hiç bir fikriniz yok...civic sonuçta dimi...

burdaki maksat sınıf olmayan araçla yürümek...hobi...parasızlıktan civic alıp turbolayım c6 cılarla kanka olayım değil...

kanka ızledım ya bende bu cok guzel bı alet.cıvıc olusu yeter ya.

konudaki eski msjları okumadım bile kim ne yazmış diye...genel kanıya yanıt olarak yazdım...

senin bu atarlı cvabının anlamı ne nie üstüne alındın?

keşke bi okusaydın kimler neler yazmış diye

Bence modifiyeye gönül vermiş 2-3 civic parası harcanmış bu arabalara yazık etmeyelim, kimi jant-lastik yeter der,kimi 20-30 milyar sırf motora para harcar. Zevk meselesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt