Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

335i vs Corvette C6 vs Turbo Civic

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Si olunca ne oluyor..? Bilmiyorum da :eek:

1.6 130 bg olyo orjınal hali:)

bu arada olay yıne japon antıfanatızımıne gırmez umarım:) he su kesınlıkle dogru c6 ıle bır olcak deıl 90 kusur model sonradan turbolanmıs araba ama gecıyomu gecıo ıste,emege saygı hondaya masallah demek duser:)

wala geçiyo meçiyo bana sorarsanız honda mı corvette mi corvette derim varsın geçsin bu istanbul trafiğinde caddeye bi inelim bakalım kim dikkat çekiyo :D

wala geçiyo meçiyo bana sorarsanız honda mı corvette mi corvette derim varsın geçsin bu istanbul trafiğinde caddeye bi inelim bakalım kim dikkat çekiyo :D

cuneyt o zmn modıfıye dıye bsey olmasın dunyada:) heralde ıkısı karsılastırılcak arabalar degıl tabıkıde ama cıvıc ın basarısı da ortada turbodan sonra.ayrıca ıst trafıgınde 106 alırsın b tane onlada corvet gecersın konu o degıl zaten :)

walla bence o cıvıc le corvetı yan yana koy abı cıvıc turbo sesını bı duyursun bakalım hangısıne bakıylar sonra.

tabiki de ortaya konulan başarının farkındayım helal olsun ona diyeceğim yok zaten modifiye ye de karşı değilim ama şimdi sen söyle dostum öyle bir teknoloji düşün ki bildiğimiz şahin veyron'u geçiyor diyelim (hayal kur dostum sadece) veyronu mu şahini mi tercih ederdin :D??

ben turbo bı cıvıc tercıh ederım veyrona falan asmadan sızce burdakı corvetmı yoksa cıvıcmı dersenız cıvıc tabıkıde yanı.

walla bence o cıvıc le corvetı yan yana koy abı cıvıc turbo sesını bı duyursun bakalım hangısıne bakıylar sonra.

evet Corvette'i geçmiş olması düz yolda doğru olmakla birlikte hangisine bakarlar konusuna katılmıyorum..bi arkadaşımda C4 kasa var akşam saat 9'dan sonra siteye girmesi yasak çocuklar korkuyomuş ve insanlar rahatsız oluyo diye.. :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt