Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması

atla seyir halindeydik ortalam hızım 5 bilemedin 6 km di ön takımdan ses gelmeye başlayınca ben işgillendim tabiki hazırladım kendimi her duruma derken at kendini yüzü koyun yere bıraktı :rolleyes::rolleyes: bende bu durumu fırsat bilerek atın kıllı ensesinden yere yumuşak iniş yaptım :eek:key::eek:key: ama ben çok korktu puhaha
sana 1 beygir yetmiyor demek abi en az 125 beygirlik gerekli :)

yekta abi hakkaten günün bombasıydın :) gözlük kaybedip, girilmesi yasak olan göle girerek rekora imza attın.

Çok güzel bir organizasyondu. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

atla seyir halindeydik ortalam hızım 5 bilemedin 6 km di ön takımdan ses gelmeye başlayınca ben işgillendim tabiki hazırladım kendimi her duruma derken at kendini yüzü koyun yere bıraktı :rolleyes::rolleyes: bende bu durumu fırsat bilerek atın kıllı ensesinden yere yumuşak iniş yaptım :eek:key::eek:key: ama ben çok korktu puhaha

Sen harikasın, zaten önceden olacakları tahmin etmekle üstüne yok gibi bence :p iyi Allah'tan birşey gelmemiş başına abi ;)

yekta abi hakkaten günün bombasıydın :) gözlük kaybedip, girilmesi yasak olan göle girerek rekora imza attın.

Çok güzel bir organizasyondu. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Mehmet, Yekta abinin ayağı gerçekten kötüydü aşağıya indiğimde kıpkırmızıydı be. Yemin olsun ki benim canım yandı onu öyle görünce, evet biraz bizi eğlendirmek için ortam güzelleşsin de yapmış olabilir ama gerçekten umarım kötü birşey yoktur Yekta abi de, son durumunu merak ediyorum açıkcası ararım bugün onu gün içinde.

Sen harikasın, zaten önceden olacakları tahmin etmekle üstüne yok gibi bence :p iyi Allah'tan birşey gelmemiş başına abi ;)

Mehmet, Yekta abinin ayağı gerçekten kötüydü aşağıya indiğimde kıpkırmızıydı be. Yemin olsun ki benim canım yandı onu öyle görünce, evet biraz bizi eğlendirmek için ortam güzelleşsin de yapmış olabilir ama gerçekten umarım kötü birşey yoktur Yekta abi de, son durumunu merak ediyorum açıkcası ararım bugün onu gün içinde.

Hadi yaa ben hiç farketmedim. Geçmiş olsun Yekta abi, umarım bişey yoktur. Ben de bi arayıp sorayım bugün nasıl olmuş.

Gelen herkese teşekkürler.Yönetim ve özellikle Deniz Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum ama Günün yıldızı Yekta Abi'ydi.Seviyorum Seni Yekta Abii:eek::eek::eek::eek::eek:

ben hepinizi seviyorum iyiyim sıkıntı yok :)

Geri
Üst Alt