Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30 Eylül BOLU/ABANT Buluşması

katılımın olmadığı kös kös oturduğumuz 3 arabalık kıytırık bir buluşmaydı

derseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem beni her halde topa koyarsınız puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahakapak olmuşmudur acaba kapağa ihtiyacı olana

Organizasyonu hayata geçiren , fikir üreten, emeği geçen ve sarfeden herekese tebrikler. güzel bir SCW anısı daha yakalamışsınız. Katılamadığım için üzgünüm. Ancak yaşananların takipçisiyim.....

Gerçekten memnun kaldığım ve harika bir buluşmaydı, emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim...

Güzel buluşmaydı gelen herkesin emeğine ayağına sağlık:eek:key: ayrıca deniz arkadaşıma herşet için teşekkürü borç bilirim :hosgeldin:

o değilde at nasıl düştü aga :confused:

Güzel buluşmaydı gelen herkesin emeğine ayağına sağlık:eek:key: ayrıca deniz arkadaşıma herşet için teşekkürü borç bilirim :hosgeldin:

o değilde at nasıl düştü aga :confused:
Abi oradaki at mevzusu nasıl oldu, at mı düştü yoksa sen mi attan düştün :D ? Yoksa bize yanlış bilgi mi ulaştı :D

atla seyir halindeydik ortalam hızım 5 bilemedin 6 km di ön takımdan ses gelmeye başlayınca ben işgillendim tabiki hazırladım kendimi her duruma derken at kendini yüzü koyun yere bıraktı :rolleyes::rolleyes: bende bu durumu fırsat bilerek atın kıllı ensesinden yere yumuşak iniş yaptım :eek:key::eek:key: ama ben çok korktu puhaha

Geri
Üst Alt