Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30.000K Xenon Nerden Bulabilirim. ??

YCO

Kayıtlı Üye
kısalarım 8KK kalıcak sislerimi 30KK yapmak niyetindeydim ne zamandır..
bulursam Mart'tan sonra falan takabilirm en kötü görüşte sıkıntı yaşamadan..
kış bittikten sonra..ya da hemen..
nerden temin edebilirim..beyinler Monza sanki HID uyum sağlıyo diye hatırlıyorum ama muhtemelen onların da değişmesi gerekecek değil mi. ??

30000k.jpg

istediğim bu kombinasyonun tersi oluyo..

30000kheadlightsand8000.jpg

Bu çok abartıya beyaz Civic var bizim burda ona yakışıyor beyaz olduğu için ama siyah aman aklından bile geçirme...

Sen zaten siyah seviyosun oldu olucak farlarınıda cam filmi kaplat örneklerini Şehitlik ziyaretinde görmüştük... =)

Yiğit itiraf et mercekte renk çok daha belirgin :D islere de mercek mi alsam napsam :D:D Serhat yapmış galiba, görürse yazacaktır bunla ilgili...

o kadar da değil bi de far mı kaplatayım.. :D :D

nası yakışmaz olm..
yine bekle ve gör bebişim alıştım ben yakışmaz kötü olurlara sonuçlanınca beğenmeyen olmadı pek bu tarz mevzularda.. :D

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:25 ----------

Yiğit itiraf et mercekte renk çok daha belirgin :D islere de mercek mi alsam napsam :D:D Serhat yapmış galiba, görürse yazacaktır bunla ilgili...

onun sisler çıkarsa direkt benim bagaja gelecek zaten Faruk abi sorun yok yani.. :D :D

Yiğit bence çok abartı olur+bunları yaktığnda karşıdan gelen sürücülerin hakkında iyi şeyler söyleyeceğini sanmıyorum bol bol kulakların çınlayacaktır :) Bence 12000 tak sislere...

Yiğit bence çok abartı olur+bunları yaktığnda karşıdan gelen sürücülerin hakkında iyi şeyler söyleyeceğini sanmıyorum bol bol kulakların çınlayacaktır :) Bence 12000 tak sislere...

karsıdan geliceklerin dediklerinden cok tehlike arz etmesi söz konusu gibi

yiğit nerden bulursun böle enteresan şeyleri....benim romanyada yasıyan bi arkadaş golfe takmıstı bildiğin pembeydi sislere takmıstı oda kısalarada 12000k takmıstı pavyon gibiydi araba:D

Roman ve Polonya'lılar bayılır zaten o tarz şeylere.. :D

bulursam çok güzel olucak.. :) ;)

İstersen sorim ona bi sen ne istediğini yaz bana bi soralım orda fiyatta biraz uygun

Geri
Üst Alt