Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

30.000K Xenon Nerden Bulabilirim. ??

:D :D

dediğim gibi Monza var bende..
ona uyan ne marka olursa uyduruk olmadıktan sonra mecburen değiştirceksem de değiştirim artık..30KK işte..ordan buraya gelene kadar fiyatı uygun olabilcek mi peki.. :)

şöle bi durum var onların ıstanbulda da sırketlerının bır bolumu var
gemılerle tasımacılık yapıyolar hanı olursa en kotu gemıye verır sırketten sana aldırırız bı sekılde hallederız ben sorım ona bı baksın

tamamdır kardeşim teşekkür ederim.. :)

bence çok kötü duruyor, uzaktan araban hiçbişekilde görünmüyor sadece bi ışık topu geliyor. ayrıca yiğeceğin küfüründe haddi hesabı olmaz arkadaşlarında dediği gibi

Bende onu diyorum atilla.Adamlar önünü görmeyeceğinden sövücek yani...

Zaten 6000 ve üstü bütün xenonlara sövüyo millet ismail 30.000 olursa sövmenin dozunu biraz daha arttırırlar belki ama onu bilmem :D

Yiğit çok prof birinden gerçekte 12.000K'dan fazla xenon ışıgının olmadıgını duymuştum. Haa dicen ki olum işte resmi var, valla ben de bilmiyorum :)

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

Bak sana böyle pembe xenon alalım. Okuduguma göre 30.000K xenon diye geçen xenonların bir kaç rengi mevcut, mavi pembe yeşil gibi.

MEsela bu pembesiymiş:

18326126788.jpg

:D

http://www.sahibinden.com/30_000k_xenon-89WQQaXQQ18326126WQQpXQQdisplayitem

Zaten 6000 ve üstü bütün xenonlara sövüyo millet ismail 30.000 olursa sövmenin dozunu biraz daha arttırırlar belki ama onu bilmem :D

Yiğit çok prof birinden gerçekte 12.000K'dan fazla xenon ışıgının olmadıgını duymuştum. Haa dicen ki olum işte resmi var, valla ben de bilmiyorum :)

---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:59 ----------

Bak sana böyle pembe xenon alalım. Okuduguma göre 30.000K xenon diye geçen xenonların bir kaç rengi mevcut, mavi pembe yeşil gibi.

MEsela bu pembesiymiş:

18326126788.jpg

:D

http://www.sahibinden.com/30_000k_xenon-89WQQaXQQ18326126WQQpXQQdisplayitem

Aynen melih.12000'üzeri ''xenon'' olma özelliği taşımıyormuş.Peki ne derseniz onun adı onu bilemem =) Ve yine dediğin gibi 30.000 pembe değil; 30000pembe,yeşil felan var...

Geri
Üst Alt