Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.700km olan Bocanegra'mda arıza :(

arkadaslar iş yerimiz yari kapali büyük bir kısmı acık ve geniş bir alan..bazen gece gec saatlere kadar kaldigim oluyor mangal yemek vs..
bugün aracımı doğuş oto kartala götürdüm daha yakın oldugundan, maslaga gidemedim kartali tercih ettim.oradaki seat la ilgilenen Sinan isimli arkadas sagolsun cok ilgilendi..
yogunluktan dolayi aracimi orada birakip gittim..1 saat sonra telefon geldi ve iş yerinde aracımın motoruna fare girmiş ve turbo nun hortumunu kemire kemire iyice yıpratmıs..aracımın bir cok plastik aksamı fare diş izleriyle dolu..ben de araca yüklenince torbo hortumları basınctan delinmiş ve araç motora zarar vermemek icin güvenli moda gecmis..

sonuc: hortum degişemedi aracıma uygun hortum yoktu, pratik bir çözüm yapamazmıyız dedim ve Sinan isimli arkadasın yardimiyla borunun kemirilmiş uc kısmı kesildi (zaten fazlalık varmıs hortumda) 5cm kadar ve o sekilde baglantisini yaptik..problem çözüldü aracımı aynı gün 2-3 saat sonra geri aldım..tam performans devam :)
bu işlem icin 50 lira ödedim..
not: ac farelere ve kedilere dikkat :)

Hepinize ilginiz için teşekkür ederim cok sagolun :)

söylemiştim.. :D :D

Sorunun çözülmesine sevindim. Demek araç bu yüzden Limp mode a geçiyomuş ki belirtilerinden biri de borularda yırtık vs. gibi sorunlardır.
Bundan sonra kaputun altına bi fare kapanı koyarsınız artık puhaha

hımm limp mode bunuda öğrenmiş olduk:D

Aracında sıkıntı olmadığına sevindim,optimumdan aşağı yine 160 la inersin diyecem de dikkat et sen yine:D

:):)
limp mode süper bişimiş yoksa turbo hatta motor kucagımızda kalabilirdi :)
fare kapanı düşünüyorum motor kapagının üstüne :):):):)
limp mode konusunu actım bu arada alıntı yaparak önemli ve güze bişi bi çok nedenden gecebiliyor bu mode a..
araba icin cok önemli bir kurtarıcıymıs..

sorma ya motor koruma sert plastigini bile dişlemiş hayvan ya :)

dua et sizi yememiş!!! o farenın derisini soyup arkasından şiş saplayıp agzından cıkarmak suretıyle ızgarada pısırmek farz olmus kedilere ıkram edersın sonrada

gecmıs olsun en buyuk sıkıntın boyle olsun

dua et sizi yememiş!!! o farenın derisini soyup arkasından şiş saplayıp agzından cıkarmak suretıyle ızgarada pısırmek farz olmus kedilere ıkram edersın sonrada

gecmıs olsun en buyuk sıkıntın boyle olsun
fare sote fare buglama fırında mangalda düşünülebilir :)
:)
amin sagolasın

tekrar geçmiş olsun sorununun yanıtını söylerken hem güldük hem sevindik, ilahi fare ne işin var orda ya :D

Serhat kız arkadaşım seni ataşehir yolunda görmüş yukarıyı okumadım pek. Benide aramadın hallolması konusunda ama inşallah sıkıntı geçmiştir

Serhat kız arkadaşım seni ataşehir yolunda görmüş yukarıyı okumadım pek. Benide aramadın hallolması konusunda ama inşallah sıkıntı geçmiştir

valla umutcum sagolasın hmn seni aradım zaten belki bnm bu aracta bilmedigim sey vardir diye..neyseki sorun çözüldü..
pis fareler :)

eda ya selam bu arada :)

he bide aynanın altındaki tuş ne bnm ayna zaten oto. kararmıyo mu..o tusa basınca aynada yeşil ısık yanıyo..bilen biri su cahilligimi aydınlatsın :)

o tuşa basınca yeşil ışık yanıyosa şayet çalışıyor oto kararma demektir ;)

Geri
Üst Alt