Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.700km olan Bocanegra'mda arıza :(

Boylesini de ilk defa duyuyorum:) Geçmiş olsun sorunun çözülmesine sevindim.

bu arada sana bir şey sormak istiyorum..boca karışık kullanımda..yani normal sonra canın istediğinde bastığında kaç kuruş yakıyor

bu arada sana bir şey sormak istiyorum..boca karışık kullanımda..yani normal sonra canın istediğinde bastığında kaç kuruş yakıyor

abim daha hiç normal kullanmadım cok saglam yakıyor su sıralar :)
sadece bir kez ölçüm yapmıstım 200tl 97 oktan depo doluyor 600km yapmıstım 0.33 TL..ama dedigim gibi daha hiç uslu uslu kullanmadım bu yüzden ölçüm de yapamadım..
bir ibiza cupralı abim var aynı motor araçlarımız uzun yol da 750 km yapabildigini söylemişti..

araç çok güzel sen sev arabanı hatta evleniyosun nasip olursa gelin arabası yap hiç satamazsın ondan sonra:D

gecmıs olsun,yalnız basınc borusunun sıparısını ver bence getırsınler,yaptıgınız da b cozum ama boru ne kadar uzun olarak tasarlanmıs olsada fabrıkanın o konuda b bıldıgı vardır.Dedıgım gıbı yenısını sıparısını verıp geldıgınde degıstırmenı onerırım

darısı biizim başımıza yahu konuyu nasıl endişeli açtın nasıl buraya kadar geldi :D

Geri
Üst Alt