Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

21.03.2010 sapanca foto

elinize sağlık ama benim tek bir fotoğrafım bile yok :(:(:(:(:(

yine foto çekmek durumunda kalırsın gibi geliyo bana Melih'im kurtarmaz.. :D :D :D

sapanca org.katılan ,katılmak isteyip gelemeyen organizasyonda emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkürler...

Melih'im tekrar teşekkür ederiz kardeşim..yeni 3-5 foto ufak değişikliklerle garajda yerini aldı.. :)

rica ederim kardeşim ne demek. bi dahaki sefere benim makinanın kesin şarjı bitecek hissediyorum :D

---------- Post added at 01:01 ---------- Previous post was at 00:59 ----------

elinize sağlık ama benim tek bir fotoğrafım bile yok :(:(:(:(:(

abi valla senin arabayı ben bi ara gördüm park alanında tam çekecektim resmini baktım vizörden arabanın kapısı görünüyo sadece. zoom lens takılıymış :D geniş açı lensini alınca da unutmuşum.

ama senin kendi resimlerin var aralarda.

---------- Post added at 01:06 ---------- Previous post was at 01:01 ----------

Ben bu resmi eklediğime adım gibi emindim ama uçmuş resmen:

s4b34i.jpg

Melih'im tekrar teşekkür ederiz kardeşim..yeni 3-5 foto ufak değişikliklerle garajda yerini aldı.. :)

3 lüyü koymuşun garaja o resim gerçekten güzel eline sağlık Melih tekrar.;)

Melih şarjın azmı gidiyor senin benimki tamamen boştu daha açar açmaz batarya uyarısı verdi normalde baya dayanıyor dolu olsa.

yok be timurum şakasına takılıyorum. ankarada filan buluşmaya gelirsem o kadar çok foto çekmem bu sayede diye :D

benim şarj daha hiç azalmadı. 600e yakın resim çekmiştim =)

güleçim her şey iyi hoş da işaret dilin hakkaten kötü..
foto çekmek için bazen öyle hareketlerde bulundun ki direkt göstergeye bi sorun mu var gibilerinden bakmam falan gerekti.. :D :D :D

haddi leyynn :d

olum ne biliyim gören de her zaman 120yle giderken camdan kafamı çıkarıp resim çekiyorum sancak :D

Geri
Üst Alt